Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU

PARTNEŘI SKFS

SPORT INVEST Marketing, a.s.
City Tower, Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4
Tel. +420 222 755 181
Fax: +420 222 755 180
www.sport-invest.cz

Popis činnosti:
SPORT INVEST je dlouhodobým stabilním partnerem více než třech stovek sportovců a desítek obchodních partnerů.
SPORT INVEST je skupina společností s celosvětovou působností v oblasti sportu, sportovního managementu a marketingu, sponsoringu a médií. SPORT INVEST je lídrem sportovního odvětví v ČR.
Začátky aktivit společností se datují na konec devadesátých let minulého století.
Naším posláním je sport. Naší vizí je spokojenost našich klientů.
Českému sportu společnosti SPORT INVEST generovaly za posledních pět let finanční prostředky převyšující 1,5 mld Kč.
Každý třetí realizovaný přestup českého fotbalisty či hokejisty je výsledkem práce společností SPORT INVEST.
Nastartovali jsme vlnu zájmu o využití osobnostních práv sportovců v  reklamě (Martina Sáblíková, Petr Čech, Roman Šebrle).


ROJAPLAST s.r.o.
Bohouňovice I.,č.p. 79
280 02 Kolín

Tel., fax.: 321 761 341
roja@plastovynabytek.cz
www.rojaplast.cz

Popis činnosti:
Dovoz a prodej zahradního nábytku.Široký výběr dřevěného, plastového, hliníkového, campingového nábytku, slunečníků, kovových houpaček,altánů, podušek atd.
Výhradní zastoupení firem SUN-GARDEN,FOREST-STYLE,….


 


SILNICE ČÁSLAV – HOLDING, a.s.
Chotusická 11 21
286 22 Čáslav

Tel.: 327 312 351
Fax: 327 312 797
Email: silnice@silnicecaslav.cz
www.silnicecaslav.cz

Popis činnosti:
Společnost SILNICE ČÁSLAV-HOLDING, a.s. je stavební firma, která pokračuje v tradici kvalitní a rychlé stavební výroby. Je nástupcem Silnice KNV Praha, závod Čáslav, VIA NOVA a KROFIAN a.s. Díky svým dlouhodobým zkušenostem jsme schopni nabídnout komplexní dodávky staveb. Firma má zavedený systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009, systém environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2005 a systém managementu BOZP dle ČSN OSHAS 18001:2008.

Co nabízíme:
Výstavba a rekonstrukce silnic, mostů a zpevněných ploch
Zemní práce, výstavba kanalizačních ploch
Ekologické stavby
Výroba a prodej betonových a živičných směsí
Výroba a prodej drceného kamení
Trhací a vrtací práce
Kamenické výrobky
Autodoprava, speciální přeprava
Oprava motorových vozidel
Pozemní stavby, vodohospodářské stavby


TRANSCONSULT INTERNATIONAL s.r.o.
Chodovská 3/228
141 00  Praha 4

tel.: +420 225 000 111
fax: +420 225 000 100
e-mail: transconsult@tci.cz
www.transconsult-int.cz

Popis činnosti:
TRANSCONSULT INTERNATIONAL s.r.o. poskytuje služby v rámci celosvětové logistiky, jejíž součástí je námořní a letecké cargo, celní služby, silniční přeprava a pravidelná sběrná služba po celé Evropské unii. V rámci Evropy operujeme s více než 120 kamiony týdně.
V České a Slovenské republice organizujeme vlastní 24 hodinovou distribuční službu a skladování. Sídlíme v Praze a Brně. Od roku 2003 je kvalita našich služeb kontrolována systémem managementu jakosti nornou ISO 9001:2000.
Jsme přesvědčení, že doprava je součástí vašeho obchodu, že každé její zdržení nebo nedostatek mohou způsobit vážný problém a když jde vše hladce je úspěšný i váš business.
Od založení naší společnosti v roce 1989 se snažíme být spolehlivým dopravním partnerem, vytváříme se zákazníky společná řešení a nabízíme vysokou kvalitu služeb.
Příznivé ceny, rychlost a flexibilita jsou součástí našeho servisu nadnárodním společnostem i malým výrobcům. Jsme silná, ikdyž ne velká firma. Každý zákazník má pro nás velkou cenu. Vsadili jsme na osobní přístup , otevřenou komunikaci a loajalitu.
Věřte, že pro vás můžeme mít lepší nabídku. A my už 20 let věříme, že PŘEPRAVA JE VĚCÍ DŮVĚRY!


HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.
Huťská 371
272 01 Kladno

Tel./fax: 311 320 902
Tel./fax: 312 666 622
info@hondl-uklid.cz
www.hondl-uklid.cz

Popis činnosti:
Zapomeňte na starosti spojené s úklidem. Pro vaši společnost, firmu nebo domácnost zajistíme komplexní úklidové služby na profesionální úrovni.
Naše firma poskytuje kompletní full-service pro úklid komerčních a soukromých prostor. Prostřednictvím naší úklidové firmy zajistíte veškeré úklidové práce v administrativních, skladových, výrobních prostorách a domácnostech. Našim zákazníkům poskytujeme pravidelný i jednorázový úklid. V rámci pravidelného denního úklidu zajišťujeme i hygienický a desinfekční servis. Nabízíme také úklidové služby po rekonstrukcích a stavbách.
Naše firma provádí úklidové práce od roku 1999. Nabízíme úklid firmám i domácnostem. Úklidové služby zajišťujeme rychle a kvalitně s důrazem na individuální přístup. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou pečlivě prověřeni a kontrolováni.
Pro podrobnější informace nebo objednávku využijte kontaktní formulář na našem webu nebo nás kontaktujte na čísle 312 666 622.


AKTUALITY

KALENDÁŘ

Stř.kraj leve
Stř.kra prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU