Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na VinohradechAMBY
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Lídři přeboru i A tříd jsou po podzimu jasní

19.11.2019

Polovina soutěžního ročníku 2019/20 je odehrána. 118 týmů zasáhlo do osmi soutěží, které odhalily podzimní půlmistry: v přeboru Velim, v A třídách Tochovice a Hlízov a v B třídách Zavidov, Libčice, Poděbrady B, Jevany a Černolice. více »

Velký obrat Kosoře i další překvápko Tuchlovic

12.11.2019

Účastníci Ondrášovka krajského přeboru nepřestávají udivovat svými výsledky. Komárov lacino ztratil vedení 3:0 v Kosoři a Kosmonosy týden po triumfu nad Klíčany padly v Tuchlovicích. více »

Jícha hrdinou magnetu kola, Miškovič hrál zápas snů

29.10.2019

Zatímco Klíčany jednoznačně přehrály doma Lhotu 5:0 i díky hattricku Jiřího Jeslínka (a moc se těší na bitvu s Kosmonosy), tak za lídrem tabulky se tvrdě bojovalo o druhé místo. Zápas Velim – Komárov byl také vrcholem víkendového programu 12. kola Ondrášovka krajského přeboru. Slavila v něm Velim. Řeč bude také o neskutečném zápase v Tuchlovicích. více »

Kosoř ztratila v Lysé třígólové vedení

22.10.2019

Tabulka Ondrášovka krajského přeboru se po 11. kole přece jen začíná dělit. Zatím nejlepší mužstva se drží do 7. místa, kde má Hřebeč přece jen už čtyřbodový náskok na další v pořadí. Od osmé příčky se ale bude hrát v každém kole na krev. Vývoj v divizích dává neomylně tušit, že v téhle sezoně sestoupí více než dva týmy. více »

Nástup vyšel Neradovi, zářili i Jícha a Marek. Smolařem je brankář Bartoš

15.10.2019

Desáté kolo Ondrášovka krajského přeboru potvrdilo výbornou formu Hvozdnice, která uspěla už potřetí v řadě, navíc nad druhým Komárovem, který měl dosud z venkovních zápasů stoprocentní bilanci. více »

Gól z půlky Kosmonosy nezničil a Strašecí konečně slaví

08.10.2019

Čelo tabulky Ondrášovka krajského přeboru je pořád hodně vyrovnané. Na prvním místě se přes ztrátu s Hvozdnicí udržely Klíčany, na záda jim ale dýchá hned několik dalších mužstev. V čele s druhým Komárovem, který potvrdil kvalitu ve výborném zápase na půdě Poříčí nad Sázavou. více »

Hvězdou kola byl skórující brankář Václavík

01.10.2019

Válí Komárov, válí i Hřebeč. Naopak týmy, které ovládaly start Ondrášovka krajského přeboru trochu vadnou. Nejvíc asi Poříčí, ale také Dobrovice, ještě nedávno lídr. Spasily se Poděbrady, které zachraňoval gólman Václavík. Ale ne na čáře své svatyně, ale před brankou Lhoty. Právě on v poslední minutě duelu vyrovnal a pak ještě vyčapal rozstřel. více »

Jako první nechala Dobrovici na nule Bohemia

24.9.2019

Poprvé odcházeli ze hřiště bez bodu fotbalisté Dobrovice, na jejichž hřišti v 7. kole Ondrášovka krajského přeboru sebrali tříbodovou nadílku borci Poděbrad. Do čela tabulky tak poskočily Klíčany, přestože paradoxně padly také, ale se Hřebčí braly alespoň bod. více »

Lysá překvapila, v Poříčí vyhrála spornou brankou

17.9.2019

Určitě největší překvapení způsobili v 6. kole Ondrášovka krajského přeboru fotbalisté nováčka z Lysé nad Labem. Ti vyhráli na půdě silného Poříčí nad Sázavou 2:1, když o jejich triumfu rozhodla sporná branka Vránka ze závěru. více »

Přes první ztrátu Dobrovice ostatním utíká

10.9.2019

Poprvé ztratili bod, přesto se fotbalisté Dobrovice osamostatnili v čele tabulky Ondrášovka krajského přeboru. Premiérově padly Kosmonosy, ještě větší překvapení kola se ale udála v Lysé, Tuchlovicích a Klíčanech. více »

Předchozí | 3 z 17 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU