Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Vítězí Lhota, ale postupují tři jiní. Padá i Spartak

18.6.2019

Hotovo, dobojováno. I když v případě Ondrášovka krajského přeboru ne ještě tak docela. Soutěž vyhrál SK Lhota, který se ještě nedávno zachraňoval. Pouze díky lepší bilanci vzájemných zápasů před Poříčany, ty se pro změnu zachraňovaly loni. Sestupují smutní, příbramský Spartak a Libušín. A co jisté není? více »

Jasno má Libušín, u jiných napětí trvá

10.6.2019

Předposlední kolo Ondrášovka krajského přeboru rozluštilo jedinou zásadnější tajenku. Baník Libušín po roce sestupuje zpět do I. A třídy. Zbytek boje o záchranu stejně jako bitvy o celkové prvenství ještě jasné nejsou. Jistí jsou už vítězové I. A třídy a jeden z nich, Komárov, vyhrál i Agro CS pohár. více »

Lhota famózním obratem bez brankáře dotáhla Poříčany

03.6.2019

Ondrášovka krajský přeboru je asi nejdramatičtější soutěží letošního ročníku krajských soutěží. O hodně se bojuje nahoře a možná ještě víc dole. Poslední kolo nabídlo neuvěřitelné koncovky zápasů, hlavně v Příbrami. A domácí ztráta může být ve finále fatální. více »

Poříčanské i kutnohorské klopýtnutí

28.5.2019

I 26. kolo Ondrášovka krajského přeboru přineslo překvapující výsledky. Třeba penaltovou výhru posledního Libušína v Novém Strašecí. Hlavně se nečekala ztráta vedoucích Poříčan, kterým Vykáň v derby ukázala, že z role jarního otloukánka už se vyvlekla a o záchranu se popere. více »

Vykáň slaví první výhru, favorité ztráceli

21.5.2019

V minulém kole byla stoprocentní, teď bylo vše naopak a mužstva z čela tabulky body ztrácela. I proto zůstává Ondrášovka krajský přebor i čtyři kola před koncem hodně dramatickou soutěží pro hodně týmů. Největším překvapením jsou první jarní body pro Vykáň. více »

Strašecí se odlepilo ode dna, A třídám vládnou Komárov a Kosmonosy

14.5.2019

Cenný krok k záchraně ONDRÁŠOVKA krajského přeboru udělali doma fotbalisté Nového Strašecí, když získali dva body proti Spartaku Příbram. A sahali dokonce po třech. Na čele tabulky se nic zásadního neměnilo, favorité v uplynulém kole neztratili ani bod. více »

Poříčany zpátky v čele, Libušín se odpoutal

07.5.2019

Ondrášovka krajský přebor hlásí další výměnu na čele tabulky. A také na chvostu. Startovní pole nově vedou Poříčany, na poslední místo spadlo Nové Strašecí. To jsou největší události víkendového kola. více »

Lhota už vede jen o bod

30.4.2019

Už jen sedm kol zbývá do konce Ondrášovka krajského přeboru mužů a je jasné, že na obou pólech tabulky bude pořádně horko. Třeba vedoucí Lhota se trápí v zakončení, a opět končila duel penaltovým rozstřelem. Na druhé Poříčany už má náskok pouze jednoho bodu. Na spodku tabulky bojuje o záchranu hned několik mužstev a dost nervózně sledují dění v divizích, kde je ohroženo také několik Středočechů. více »

Vykáň vyděsila přebor, v Příbrami nenastoupila

23.4.2019

Sportovní svátek, ale i ostudu nabídlo 22. kolo Ondrášovka krajského přeboru. Svátek byl k vidění ve Lhotě na Kladensku, kde domácí vedoucí tým tabulky hostil třetí Slaný a po penaltovém rozstřelu mu podlehl 1:2. Ostuda se odehrála v zápase na Spartaku Příbram, kam hosté kvůli malému počtu hráčů nedorazili. více »

Zachraňující se kvarteto nebodovalo

16.4.2019

Z vedoucích týmů tabulky Ondrášovka krajského přeboru uspěly o víkendu jen Poříčany, naopak prohrály Lhota (s bodem) a Slaný. Ze čtyř nejvíc ohrožených týmů se nepovedlo bodovat nikomu. více »

Předchozí | 2 z 14 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Stř.kraj leve
Stř.kra prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU