Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Přes první ztrátu Dobrovice ostatním utíká

10.9.2019

Poprvé ztratili bod, přesto se fotbalisté Dobrovice osamostatnili v čele tabulky Ondrášovka krajského přeboru. Premiérově padly Kosmonosy, ještě větší překvapení kola se ale udála v Lysé, Tuchlovicích a Klíčanech. více »

Boleslavsko ovládá krajský přebor

03.9.2019

S Dobrovicí se jaksi počítalo, s Kosmonosy už méně. Právě tyhle dva týmy jsou po čtyřech kolech Ondrášovka krajského přeboru jedinými dvěma, které neztratily ani jeden bod. více »

Poděbradská první půle soupeře válcuje

19.8.2019

Září Poděbrady, září i Klíčany nebo Velim. Po prvních dvou kolech Ondrášovka krajského přeboru se zdá, že právě tyhle celky mohou vévodit celé soutěži. Ale je příliš brzy soudit, své si určitě ještě poví i další mužstva, vždyť celkem šest jich zatím nepřipsalo žádnou ztrátu. více »

Odstartováno! Hned s třemi velkými obraty

13.8.2019

Nový ročník Ondrášovka krajského přeboru a obě skupiny Sport Invest I. A třídy odstartovaly o uplynulém víkendu nový soutěžní ročník. Hned první kolo nabídlo zajímavé výsledky. Vítězně začaly týmy, které z různých důvodů sestoupily, tedy Dobrovice či Libušín, porážkami naopak v minulé sezoně elitní celky Poříčí nebo Lhoty. Velké obraty viděli diváci na stadionech ve Hřebči, Průhonicích nebo Spartaku Příbram. více »

Vítězí Lhota, ale postupují tři jiní. Padá i Spartak

18.6.2019

Hotovo, dobojováno. I když v případě Ondrášovka krajského přeboru ne ještě tak docela. Soutěž vyhrál SK Lhota, který se ještě nedávno zachraňoval. Pouze díky lepší bilanci vzájemných zápasů před Poříčany, ty se pro změnu zachraňovaly loni. Sestupují smutní, příbramský Spartak a Libušín. A co jisté není? více »

Jasno má Libušín, u jiných napětí trvá

10.6.2019

Předposlední kolo Ondrášovka krajského přeboru rozluštilo jedinou zásadnější tajenku. Baník Libušín po roce sestupuje zpět do I. A třídy. Zbytek boje o záchranu stejně jako bitvy o celkové prvenství ještě jasné nejsou. Jistí jsou už vítězové I. A třídy a jeden z nich, Komárov, vyhrál i Agro CS pohár. více »

Lhota famózním obratem bez brankáře dotáhla Poříčany

03.6.2019

Ondrášovka krajský přeboru je asi nejdramatičtější soutěží letošního ročníku krajských soutěží. O hodně se bojuje nahoře a možná ještě víc dole. Poslední kolo nabídlo neuvěřitelné koncovky zápasů, hlavně v Příbrami. A domácí ztráta může být ve finále fatální. více »

Poříčanské i kutnohorské klopýtnutí

28.5.2019

I 26. kolo Ondrášovka krajského přeboru přineslo překvapující výsledky. Třeba penaltovou výhru posledního Libušína v Novém Strašecí. Hlavně se nečekala ztráta vedoucích Poříčan, kterým Vykáň v derby ukázala, že z role jarního otloukánka už se vyvlekla a o záchranu se popere. více »

Vykáň slaví první výhru, favorité ztráceli

21.5.2019

V minulém kole byla stoprocentní, teď bylo vše naopak a mužstva z čela tabulky body ztrácela. I proto zůstává Ondrášovka krajský přebor i čtyři kola před koncem hodně dramatickou soutěží pro hodně týmů. Největším překvapením jsou první jarní body pro Vykáň. více »

Předchozí | 2 z 15 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Stř.kraj leve
Stř.kra prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU