Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na VinohradechAMBY
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Miroslav Liba: Možná přijdou komplikace, ale jsem optimistou

25.8.2020

Krajské soutěže odstartovaly, téměř všude i okresní. Začíná ale sezona, která se všem ostatním bude vymykat. Na vině je virus, který trápí celé lidstvo. popasovat se s ním musí také fotbalisté, jejichž soutěže v našem kraji řídí Středočeský krajský fotbalový svaz. Jeho předseda Miroslav Liba je ale na startu nového ročníku optimistou. více »

Prvenství v Ondrášovka Cupu udržela Sparta

14.7.2020

Absolutní prvenství v Ondrášovka Cupu, který je oficiálním pohárem mládeže FAČR U8 – U13, obhájila v ročníku 2019/2020 pražská Sparta. Zvítězila ve čtyřech ze šesti finálových turnajů v konkurenci 803 týmů z celé republiky. více »

Ostrá v divizi končí, střídají ji Kosmonosy

27.5.2020

Kola fotbalového života se roztáčejí naplno. Všichni trénují, mnozí jdou už do přípravných zápasů, pracuje se i za kulisami. Novinku hlásí Sportovní sdružení Ostrá, jeden z nejúspěšnějších klubů celého Středočeského kraje se chce soustředit už spíše na mládež a její výchovu. více »

Ondrášovka Cup se dohraje, dvě skupiny i v kraji

20.5.2020

Pandemie koronaviru zastavila v České republice veškeré sportovní akce i tréninky. Uvolnění opatření umožnilo, aby se dohrály profesionální fotbalové soutěže, tedy 1. a 2. liga a MOL Cup. O své vyvrcholení nakonec vedle těchto tří soutěží nepřijde ani Ondrášovka Cup, který je oficiálním Pohárem mládeže kategorií U8 – U13. Všechny šest finálových turnajů se v pěti městech odehraje v průběhu června. Benešova přivítá finalisty v kategoriích U8 a U11. Celkové prvenství obhajuje Sparta Praha. více »

Zatrénuj si s ligoušem! Na řadě je kouzelník Jan Weber

09.5.2020

Online tréninky s fotbalovými odborníky zatím fanoušky oslovuje, a to pořadatele z nového seskupení Fotbal na jedné lodi těší nejvíc. Ať už to byl trénink s bývalým asistentem kouče Sparty Jiřím Saňákem, nebo středeční brankářský s gólmanem Bohemians 1905 Patrikem Le Giangem, oba měly celorepublikový dosah a výborné ohlasy. V neděli 10. května přijde třetí trénink, tentokrát v míčovým kouzelníkem Janem Weberem. více »

Zatrénuj si s ligoušem! Středočeši vymysleli další projekt

30.4.2020

Projekt Středočeského fotbalového svazu Fotbal na jedné lodi sledují hráči všech věkových kategorií. A svaz ve spolupráci s Brankářskou akademií SKFS a také s regionálními Deníky vyráží do dalšího vylepšení: uspořádá tři LIVE tréninky se zajímavými osobnostmi. Výzvu přijali ex-kouč Sparty Jiří Saňák, brankář Bohemians 1905 Patrik Le Giang a míčový žonglér světového formátu Jan Weber. To vše pod názvem Zatrénuj si s ligoušem! více »

Fotbal na jedné lodi podpořila řada velkých person

22.4.2020

Už před měsícem rozjela parta fotbalistů ze středních Čech projekt Fotbal na jedné lodi. Cíl byl jednoduchý: v době vyhlášení nouzového stavu kvůli nemoci COVID-19 zkusil pro fotbalisty nejširšího spektra vymyslet takovou náplň domácí přípravy, aby je bavila, částečně připravila na nové tréninky a zápasy a hlavně, dala aspoň částečně zapomenout na nemožnost věnovat se svému největšímu koníčku, tedy fotbalu. To vše za aktivní účasti známých fotbalových jmen, ať už trenérských, hráčských či rozhodcovských. více »

Zatrénujte si s personami Na jedné lodi!

26.3.2020

Téměř čtvrt milionu fotbalistů je bez míče, tedy kromě těch, kteří zkouší kousky s toaletním papírem jako největší světové hvězdy na sociálních sítích. V době bez fotbalu - proto mnohé je to doba temna – přichází se zajímavým nápadem Středočeský krajský fotbalový svaz, který na popud okresních svazů z Rakovníka, Kladna, Berouna, Boleslavi a dalších rozjel projekt Fotbal na jedné lodi. více »

Šéf SKFS Miroslav Liba ještě dohrání soutěží nevzdává

17.3.2020

Jediné kolo a dost. jarní část fotbalové sezony je kvůli šíření koronaviru a následným vládním opatřením zastavena, nehrají se ani krajské soutěže. V úterý bylo o rok posunuto také EURO. Fotbalisté ale sezonu ještě definitivně neukončili, jistou naději na dohrání soutěží vyjádřil i šéf SKFS Miroslav Liba v rozhovoru pro středočeské regionální Deníky. více »

Předchozí | 2 z 17 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU