Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresKeepersportinreach4goalsJapstenStreampunkKralicek etiketySLABUR s.r.o.
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoXL toneryITTecXLZidleHondlAuto DvořákNárodní dům na VinohradechDasko stavebniny

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Vykáň vyděsila přebor, v Příbrami nenastoupila

23.4.2019

Sportovní svátek, ale i ostudu nabídlo 22. kolo Ondrášovka krajského přeboru. Svátek byl k vidění ve Lhotě na Kladensku, kde domácí vedoucí tým tabulky hostil třetí Slaný a po penaltovém rozstřelu mu podlehl 1:2. Ostuda se odehrála v zápase na Spartaku Příbram, kam hosté kvůli malému počtu hráčů nedorazili. více »

Zachraňující se kvarteto nebodovalo

16.4.2019

Z vedoucích týmů tabulky Ondrášovka krajského přeboru uspěly o víkendu jen Poříčany, naopak prohrály Lhota (s bodem) a Slaný. Ze čtyř nejvíc ohrožených týmů se nepovedlo bodovat nikomu. více »

Bojovníci z Velimi obrali Poříčany

09.4.2019

O největší překvapení 20. kola Ondrášovka krajského přeboru se postarali fotbalisté Velimi. Ti míní útok na záchranu jasně a ukázali to proti druhým Poříčanům, které obrali o jeden bod. Druhé je díky tomu Slaný, jasně vedoucím celkem je Lhota. Teď se chystá středeční dohrávka, v níž se v benešovském derby popasují Nespeky s Poříčím. více »

Boj o lídra pro Lhotu, Páv nastřílel sedm branek!

25.3.2019

Zápas dvou lídrů „Ondrášovka krajského přeboru byl perfektní, ale vše přebila jiná událost. Útočník Poříčí Ondřej Páv zaznamenal v duelu proti Vykání neskutečných sedm branek a jeho tým vyhrál 13:1. Tohle se na krajské úrovni opravdu nevidí často, jestli vůbec. více »

Další střídání v čele i dva čtyřgóloví střelci

19.3.2019

Také druhé kolo jarní části Ondrášovka krajského přeboru přineslo změnu v čele tabulky. Z původně třetího místa před jarem se tam vydrápala Lhota o skóre před Poříčany. Ty zvládly první velký jarní tahák se Slaným. Hodně zajímavostí přinesly i další zápasy, zejména ty v Kutné Hoře či Tuchlovicích. více »

Podzimní král padl v divokém startu až na třetí místo

12.3.2019

Fotbalové jaro je tady a s ním i první kolo Ondrášovka krajského přeboru. To nabídlo hned v první kole škatulata v čele tabulky, odkud se podzimní král z Poříčan sesunul po nezdaru v Poděbradech až na třetí pozici. více »

Půlmistrem jsou Počíčany, pomohly jim Nespeky

19.11.2018

~~Je dobojováno, ale pro podzimí část Ondrášovka krajského přeboru. Krásný je souboj na čele i spodku tabulky, na jaře to bude hodně ostrý souboj na obou pólech. více »

Střídání v čele, Poříčany přepustily místo Slanému

13.11.2018

Hlavním magnetem předposledního podzimního kola Ondrášovka krajského přeboru bylo střetnutí v Poříčanech, kde nečekaně urvala tři body kutnohorská Sparta. Po výhře 2:1 sesadila svého soka z čela tabulky, kam pustila SK Slaný. více »

Strašecí vytrestalo Nespeky a bere nečekané body

06.11.2018

Vykáň odřízla z čela Kutnou horu, Příbram obrala o bodík Lhotu. A Nové Strašecí hodně nečekaně vysoko přehrálo Nespeky. To byly asi hlavní události 13. kola Ondrášovka krajského přeboru. více »

Šlágr pro Poříčany, Hřebeč spasil Faktor v poslední minutě

30.10.2018

Šlágrem 12. kola Ondrášovka krajského přeboru byl duel ve Vykáni, která podlehla Poříčanům 1:3 a pustila je do čela tabulky. Dosud vedoucí Lhota totiž zaváhala na hřišti Klíčan. více »

Předchozí | 1 z 13 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU