Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplastAdidasAVH KladnoITTecJapstenChětěbořAuto DvořákKralicek etiketyNárodní dům na Vinohradech
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax time3D expresXL toneryXLZidleHondlEG advisorsczClavinCzech Sport Travel

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Hektický závěr I. A třídy odnesl mladý tým Kunic

19.6.2017

Je dobojováno, míče uklizeny, žluté i červené karty nějaký ten týden zůstanou zastrčeny v kapsách rozhodčích. Další ročník krajských fotbalových soutěží v neděli večer skončil. více »

Slaný se zachránilo, bojuje ještě kvarteto namočených

12.6.2017

Běžela 89. minuta utkání krajského přeboru mezi Poříčany a Berounem, když se k míči dostal hostující kanonýr Michal Novák a překonal domácího Václava Krcha. Tenhle gól bude velmi pravděpodobně pro Český lev-Union zlatý a klidně mu můžeme dát nálepku gól roku. více »

Konec přeborové tabulky připomíná přetopený kotel

06.6.2017

Všechno se zamotalo ještě víc a nikdo není moudrý. V krajském přeboru je nyní pádem do I. A třídy ohroženo pět mužstev. Víme už jediné: spadnou pouze dva celky. více »

TOMÁŠ UJFALUŠI BUDE V HŘEBČI SLAVIT POSTUP

31.5.2017

V Rožmitále se v projektu Středočeského krajského fotbalového svazu Dneska první liga! bojovalo o záchranu. V Hřebči se naopak bude slavit postup z I. B třídy o soutěž výš. Dneska první liga! v neděli 4. června zakončí třetím duelem SK Hřebeč – TJ Unhošť svou jarní část. Fanoušci se mohou těšit na skvělou show v podání Jakuba Koháka a Pavla Čapka a také na patrony obou týmů. Na domácí straně se představí vítěz Evropské ligy Tomáš Ujfaluši a tým Unhoště požene za třemi body bývalý ligový útočník Luděk Zelenka. více »

Bitvu o divizi zvládla Vykáň. Do Hřebče se chystají velké hvězdy

30.5.2017

Už jen tři kola chybí do konce krajských fotbalových soutěží a začíná být stále jasněji. V přeboru už máme jistého vítěze – Brandýs. Druhým postupujícím celkem bude Vykáň. více »

SLAVIA JEŠTĚ TITUL NESLAVÍ, ALE RADEK ČERNÝ UŽ V ROŽMITÁLU DOSTAL HOBLA!

23.5.2017

více »

Brandýs je po patnácti letech v divizi

23.5.2017

Přeborová tajenka číslo jedna je odtajněna, Brandýs si po čtvrtém postupu vyzkouší zase české soutěže – je v divizi. O druhé místo i o záchranu se bude ještě bojovat. více »

Vykáň utekla naštvaným Zbuzanům

17.5.2017

Nejzamotanější situace v krajských soutěžích nastala na čele I. A třídy, skupiny A, kde se pere o postup několik celků. Vše to dál pere i v krajském přeboru, tam dokonce na obou pólech tabulky. více »

Senzace v Brandýse, lídr padl s Poříčím

09.5.2017

Senzace na úkor lídra z Brandýsa otřásla krajským přeborem. Připsali si ji fotbalisté Poříčí nad Sázavou, kteří na hřišti jasně vedoucího týmu tabulky vyhráli 3:1. Přebor ale nabídl i další zajímavé duely, hlavně na chvostu tabulky. více »

Předchozí | 1 z 7 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU