Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresKeepersportinreach4goalsJapstenStreampunkKralicek etiketySLABUR s.r.o.
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoXL toneryITTecXLZidleHondlAuto DvořákNárodní dům na VinohradechDasko stavebniny

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Půlmistrem jsou Počíčany, pomohly jim Nespeky

19.11.2018

~~Je dobojováno, ale pro podzimí část Ondrášovka krajského přeboru. Krásný je souboj na čele i spodku tabulky, na jaře to bude hodně ostrý souboj na obou pólech. více »

Střídání v čele, Poříčany přepustily místo Slanému

13.11.2018

Hlavním magnetem předposledního podzimního kola Ondrášovka krajského přeboru bylo střetnutí v Poříčanech, kde nečekaně urvala tři body kutnohorská Sparta. Po výhře 2:1 sesadila svého soka z čela tabulky, kam pustila SK Slaný. více »

Strašecí vytrestalo Nespeky a bere nečekané body

06.11.2018

Vykáň odřízla z čela Kutnou horu, Příbram obrala o bodík Lhotu. A Nové Strašecí hodně nečekaně vysoko přehrálo Nespeky. To byly asi hlavní události 13. kola Ondrášovka krajského přeboru. více »

Šlágr pro Poříčany, Hřebeč spasil Faktor v poslední minutě

30.10.2018

Šlágrem 12. kola Ondrášovka krajského přeboru byl duel ve Vykáni, která podlehla Poříčanům 1:3 a pustila je do čela tabulky. Dosud vedoucí Lhota totiž zaváhala na hřišti Klíčan. více »

Velim konečně vyhrála za tři body, Strašecí je na dně

23.10.2018

Čelo krajského přeboru fotbalistů je pořád nahuštěné, tentokrát favorité většinou vyhrávali. Trochu odpadly až celky od šestého místa, Hřebeč s Nespeky. Kolo každopádně patřilo mezi klidnější, výjimkou bylo jen derby v Novém Strašecí, kde hostovaly nedaleké Tuchlovice. Překvápkem kola je pak první tříbodová výhra Velimi v Poříčí. více »

Favorité se za body lopotili, někteří ani nedolopotili

16.10.2018

Obrovská překvapení nabídlo desáté kolo krajského přeboru. Jak už to bývá, když zaváhá jeden tým z čela, obvykle ho následuje i jeho velký soupeř. Z čela teď zaváhaly nejprve Slaný a po něm Vykáň, Kutná Hora i Lhota. více »

Klíčanský tajfun rozfoukal Jeslínek, hvozdnický zase Mráz

08.10.2018

Jediným týmem, který v dosavadním průběhu krajského přeboru ani jednou neodešel ze hřiště bez bodu, zůstala po víkendu vedoucí Lhota. Naopak Nespeky svou sérii v devátém kole trochu smolně ukončily. V čele soutěže dál zůstává silná a nejambicióznější pětice týmů. více »

Repríza televizního derby zase pro Poděbrady

02.10.2018

Šlágr Poříčí - Slaný se kvůli nemoci nehrál, i tak nabídlo osmé kolo krajského přeboru zajímavé zápasy. Třeba ten ve Hřebči, kde vedoucí Lhota úspěšně uhájila první místo v tabulce. více »

Lhota do čela, šturmuje i Vykáň

25.9.2018

Zápasy krajského přeboru táhnou. Přestože o víkendu už nepanovalo právě ideální fotbalové počasí, přišlo na zápasy ve Slaném a Libušíně celkem sedm stovek diváků! V obou případech byli zklamání ti domácí. více »

Předchozí | 1 z 12 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU