Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na VinohradechAMBY
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

PŘEDSTAVUJEME PŘEDSEDY OPFS: Martin Vlk - Mladá Boleslav

22.2.2021

Martin Vlk vede Okresní fotbalový svaz Mladé Boleslavi už od roku 2009. Bývalý rozhodčí, který pískal od studií na vysoké škole, je znám i z působení v Kropáčově Vrutici, kde zakončil aktivní kariéru hráče a později zde byl předsedou klubu. Dnes je delegátem krajských i českých soutěží a ve „svém“ okrese bude hájit mandát proti zástupcům Fevoluce. „Mám již teď náznaky, že Fevoluce chce napadat skoro každý bod programu jednání valné hromady. Přesto pevně věřím, že nový předseda a výkonný výbor včetně revizní komise budou zvoleny transparentně a v souladu se stanovami OFS MB,“ říká v rozhovoru padesátiletý předseda boleslavského svazu. více »

PŘEDSTAVUJEME PŘEDSEDY OFS: Petr Blažej - Kladno

14.1.2021

Petr Blažej je v sedmatřiceti letech stále mladý, ale ve fotbale už dokázal jako rozhodčí i funkcionář dost. Coby sudí došel do nejvyšší soutěže, kde už let dělá asistenta rozhodčího a v téhle funkci byl také při mnoha zahraničních duelech týmů jako jsou Sporting Lisabon, Olympique Lyon, Steaua Bukurešť nebo Villarreal. Jako předseda OFS řídí už několik let okres Kladno. více »

Fotbalové soutěže amatérů se letos už hrát nebudou

27.10.2020

Fotbalové soutěže od třetí ligy níže včetně domácího poháru se už letos hrát nebudou. více »

V pauze budou vládnout Klíčany

13.10.2020

Osm kol, jenom tolik prostoru ponechal zákeřný virus krajským fotbalistům. Na menších městech i ve vesnicích stadiony osiřely a nikdo neví, kdy se zase otevřou pro normální přípravu i zápasy. Ještě na podzim? V zimě? Nebo budeme rádi, když na jaře? Scénář aktuálně nezná nikdo. více »

Poslední Lhota obrana o bod Velim. Co chystá Poříčí?

06.10.2020

Už teď je vidět, že minimálně sedm středočeských týmů bude mít problémy udržet divizní soutěže. Ve všech třech skupinách, nejvíce pak v céčku, začali Středočeši ročník špatně, stejně jako před rokem. Tehdy zasáhla pandemie a zachránily se, ale co nyní? více »

Klíčany zvládly i Cukrovarníky a unikly

29.9.2020

Deštivá sobotu nedovolila sehrát jediný duel Ondrášovka krajského přeboru v komárově, kde měla kopat Kosoř. hrát se bude až za měsíc 28. října. další duel Povltavské s Tochovicemi je na programu zítra stejně jako dvě dohrávky. více »

Velký přestup i další pád lídra přeboru

22.9.2020

Středočeským krajem víc než zprávy o bojích ve všech soutěžích kolovala zpráva z Kuthohorska, kde zrealizovali další velezajímavý přestup do Červených Janovic. Místní celek ze třetí třídy posílí po Tomáši Řepkovi a Martinu Jiránkovi také ještě na jaře útočník Sparty Václav Kadlec! více »

Čokoláda versus cukr 4:3. A do čela jdou Tochovice

16.9.2020

Čelo Ondrášovka krajského přeboru se po týdnu zase změnilo. Jakoby první místo týmy pálilo. Uvidíme, jak si o víkendu poradí nový lídr z Tochovic. Pro něj jde o velký úspěch, nadějný tým plný mládí zahájil soutěž lépe než kdo čekal. více »

První ztráta Tochovic, chytil se Komárov. S veteránem v bráně

09.9.2020

Už jediný z šestnácti účastníků nového ročníku Ondrášovka krajského přeboru zůstal stoprocentní. Dobrovice porazila doma podle předpokladů, zatímco Tochovice sice také vyhrály, ale ve Lhotě to zvládly až po rozstřelu. A rezerva Povltavské akademie neměla nárok na hřišti Klíčan. Událostí kola je první výhra Komárova, který dosud nečekaně tápal. více »

Dobrovický cukr je zatím pro soupeře bičem

01.9.2020

Koronakrize ovlivnila už druhé kolo Ondrášovka krajského přeboru, k duelu do Velimi kvůli nákaze nemohl odcestovat celek Tuchlovic, který přitom v prvním kole nečekaně přehrál Poděbrady. Na něco podobného musí být funkcionáři, hráči i fanoušci připraveni zřejmě celou sezonu. více »

Předchozí | 1 z 17 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU