STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Delegáti a rozhodčí SKFS absolvovali seminář před sezonou

26.7.2021

Konal se v areálu Botanika více »

Chceme vzdělávat sudí i veřejnost, řekl Blažej

15.7.2021

Rozhovor s předsedou KR více »

Nová komise rozhodčích nabízí vše

04.6.2021

Výkonný výbor SKFS jmenoval novou Komisi rozhodčích SKFS. více »

V pauze budou vládnout Klíčany

13.10.2020

Osm kol, jenom tolik prostoru ponechal zákeřný virus krajským fotbalistům. Na menších městech i ve vesnicích stadiony osiřely a nikdo neví, kdy se zase otevřou pro normální přípravu i zápasy. Ještě na podzim? V zimě? Nebo budeme rádi, když na jaře? Scénář aktuálně nezná nikdo. více »

Poslední Lhota obrana o bod Velim. Co chystá Poříčí?

06.10.2020

Už teď je vidět, že minimálně sedm středočeských týmů bude mít problémy udržet divizní soutěže. Ve všech třech skupinách, nejvíce pak v céčku, začali Středočeši ročník špatně, stejně jako před rokem. Tehdy zasáhla pandemie a zachránily se, ale co nyní? více »

Klíčany zvládly i Cukrovarníky a unikly

29.9.2020

Deštivá sobotu nedovolila sehrát jediný duel Ondrášovka krajského přeboru v komárově, kde měla kopat Kosoř. hrát se bude až za měsíc 28. října. další duel Povltavské s Tochovicemi je na programu zítra stejně jako dvě dohrávky. více »

Velký přestup i další pád lídra přeboru

22.9.2020

Středočeským krajem víc než zprávy o bojích ve všech soutěžích kolovala zpráva z Kuthohorska, kde zrealizovali další velezajímavý přestup do Červených Janovic. Místní celek ze třetí třídy posílí po Tomáši Řepkovi a Martinu Jiránkovi také ještě na jaře útočník Sparty Václav Kadlec! více »

Čokoláda versus cukr 4:3. A do čela jdou Tochovice

16.9.2020

Čelo Ondrášovka krajského přeboru se po týdnu zase změnilo. Jakoby první místo týmy pálilo. Uvidíme, jak si o víkendu poradí nový lídr z Tochovic. Pro něj jde o velký úspěch, nadějný tým plný mládí zahájil soutěž lépe než kdo čekal. více »

První ztráta Tochovic, chytil se Komárov. S veteránem v bráně

09.9.2020

Už jediný z šestnácti účastníků nového ročníku Ondrášovka krajského přeboru zůstal stoprocentní. Dobrovice porazila doma podle předpokladů, zatímco Tochovice sice také vyhrály, ale ve Lhotě to zvládly až po rozstřelu. A rezerva Povltavské akademie neměla nárok na hřišti Klíčan. Událostí kola je první výhra Komárova, který dosud nečekaně tápal. více »

Dobrovický cukr je zatím pro soupeře bičem

01.9.2020

Koronakrize ovlivnila už druhé kolo Ondrášovka krajského přeboru, k duelu do Velimi kvůli nákaze nemohl odcestovat celek Tuchlovic, který přitom v prvním kole nečekaně přehrál Poděbrady. Na něco podobného musí být funkcionáři, hráči i fanoušci připraveni zřejmě celou sezonu. více »

Předchozí | 1 z 17 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU