STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Nová komise rozhodčích nabízí vše

04.6.2021

Výkonný výbor SKFS jmenoval novou Komisi rozhodčích SKFS. více »

V pauze budou vládnout Klíčany

13.10.2020

Osm kol, jenom tolik prostoru ponechal zákeřný virus krajským fotbalistům. Na menších městech i ve vesnicích stadiony osiřely a nikdo neví, kdy se zase otevřou pro normální přípravu i zápasy. Ještě na podzim? V zimě? Nebo budeme rádi, když na jaře? Scénář aktuálně nezná nikdo. více »

Poslední Lhota obrana o bod Velim. Co chystá Poříčí?

06.10.2020

Už teď je vidět, že minimálně sedm středočeských týmů bude mít problémy udržet divizní soutěže. Ve všech třech skupinách, nejvíce pak v céčku, začali Středočeši ročník špatně, stejně jako před rokem. Tehdy zasáhla pandemie a zachránily se, ale co nyní? více »

Klíčany zvládly i Cukrovarníky a unikly

29.9.2020

Deštivá sobotu nedovolila sehrát jediný duel Ondrášovka krajského přeboru v komárově, kde měla kopat Kosoř. hrát se bude až za měsíc 28. října. další duel Povltavské s Tochovicemi je na programu zítra stejně jako dvě dohrávky. více »

Velký přestup i další pád lídra přeboru

22.9.2020

Středočeským krajem víc než zprávy o bojích ve všech soutěžích kolovala zpráva z Kuthohorska, kde zrealizovali další velezajímavý přestup do Červených Janovic. Místní celek ze třetí třídy posílí po Tomáši Řepkovi a Martinu Jiránkovi také ještě na jaře útočník Sparty Václav Kadlec! více »

Čokoláda versus cukr 4:3. A do čela jdou Tochovice

16.9.2020

Čelo Ondrášovka krajského přeboru se po týdnu zase změnilo. Jakoby první místo týmy pálilo. Uvidíme, jak si o víkendu poradí nový lídr z Tochovic. Pro něj jde o velký úspěch, nadějný tým plný mládí zahájil soutěž lépe než kdo čekal. více »

První ztráta Tochovic, chytil se Komárov. S veteránem v bráně

09.9.2020

Už jediný z šestnácti účastníků nového ročníku Ondrášovka krajského přeboru zůstal stoprocentní. Dobrovice porazila doma podle předpokladů, zatímco Tochovice sice také vyhrály, ale ve Lhotě to zvládly až po rozstřelu. A rezerva Povltavské akademie neměla nárok na hřišti Klíčan. Událostí kola je první výhra Komárova, který dosud nečekaně tápal. více »

Dobrovický cukr je zatím pro soupeře bičem

01.9.2020

Koronakrize ovlivnila už druhé kolo Ondrášovka krajského přeboru, k duelu do Velimi kvůli nákaze nemohl odcestovat celek Tuchlovic, který přitom v prvním kole nečekaně přehrál Poděbrady. Na něco podobného musí být funkcionáři, hráči i fanoušci připraveni zřejmě celou sezonu. více »

Miroslav Liba: Možná přijdou komplikace, ale jsem optimistou

25.8.2020

Krajské soutěže odstartovaly, téměř všude i okresní. Začíná ale sezona, která se všem ostatním bude vymykat. Na vině je virus, který trápí celé lidstvo. popasovat se s ním musí také fotbalisté, jejichž soutěže v našem kraji řídí Středočeský krajský fotbalový svaz. Jeho předseda Miroslav Liba je ale na startu nového ročníku optimistou. více »

Předchozí | 1 z 16 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU