Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresKeepersportinreach4goalsJapstenStreampunkKralicek etiketySLABUR s.r.o.
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoXL toneryITTecXLZidleHondlAuto DvořákNárodní dům na VinohradechDasko stavebniny

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Klíčanský tajfun rozfoukal Jeslínek, hvozdnický zase Mráz

08.10.2018

Jediným týmem, který v dosavadním průběhu krajského přeboru ani jednou neodešel ze hřiště bez bodu, zůstala po víkendu vedoucí Lhota. Naopak Nespeky svou sérii v devátém kole trochu smolně ukončily. V čele soutěže dál zůstává silná a nejambicióznější pětice týmů. více »

Repríza televizního derby zase pro Poděbrady

02.10.2018

Šlágr Poříčí - Slaný se kvůli nemoci nehrál, i tak nabídlo osmé kolo krajského přeboru zajímavé zápasy. Třeba ten ve Hřebči, kde vedoucí Lhota úspěšně uhájila první místo v tabulce. více »

Lhota do čela, šturmuje i Vykáň

25.9.2018

Zápasy krajského přeboru táhnou. Přestože o víkendu už nepanovalo právě ideální fotbalové počasí, přišlo na zápasy ve Slaném a Libušíně celkem sedm stovek diváků! V obou případech byli zklamání ti domácí. více »

Tahák kola patřil jasně lídrovi ze Slaného

18.9.2018

Očekávaný souboj zatím nejlepších týmů krajského přeboru se změnil během půlhodiny s jasnou záležitost. I tak byl zápas ve Hřebči z mnoha pohledů zajímavý. Ohlédněme se i za dalšími momenty 6. kola, třeba jak Poděbrady začaly šturmovat za prvními body, byť zatím neúspěšně. více »

Poběbrady jako reprezentace. 1:5 a výměna kouče

12.9.2018

Nového lídra má Ondrášovka krajský přebor. Fotbalisté SK Slaný drtivě vypráskali poslední Poděbrady na jejich hřišti a využili zaváhání dosud vedoucí Hřebče v kladenském derby v Tuchlovicích. Teď se dosud nejlepší týmy střetnou ve vzájemném souboji. V sobotu dopoledne bude ve Hřebči fotbalový svátek. více »

Komárov, Mníšek. Nečekaní lídři A třídy

05.9.2018

Také I. A třídy mají za sebou už čtvrté kolo a situace je zatím hodně vyrovnaná, bez bodu je zatím pouze Jílové u Prahy ve skupině A. Trochu překvapují lídři tabulky skupiny A, i když u Komárova to zase tak velké překvapení není. více »

Velim oslavila první body

29.8.2018

Podobně jako začala loni I. A třída A, tak zahajuje i krajský přebor. Po třech kolech se do čela dostala dvojice týmů z Kladenska – Hřebeč a Libušín. První body slaví Velim, dál čekají Poděbrady. více »

Stoprocentní zůstalo duo Hřebeč - Kutná Hora

20.8.2018

Tabulku krajského přeboru ovládá po dvou kolech Kladensko. Nejsilnější enkláva soutěže (5 týmů) drží čtyři příčky mezi elitní pětkou. Výborně ale začala také Kutná Hora, která je spolu se Hřebčí jediná bezchybná. více »

Přebor: Nováčci z Kladenska překvapili

14.8.2018

Vedra zlehka povolila a pustila na trávníky nový ročník krajských fotbalových soutěží. Zatím se rozeběhly tři – včetně vrcholné – krajského přeboru. více »

Předchozí | 1 z 11 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU