Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresXL toneryXLZidleHondlEG advisorsczClavinCzech Sport Travel
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoITTecJapstenChětěbořAuto DvořákKralicek etiketyNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Loučeň slavila s modrou krví, sázkami, kamerami i góly

16.4.2018

Na góly, fotbalovou pohodu, ale třeba i na párek s hořčicí mířili v neděli fanoušci týmů Loučeně a Pátku z Nymburska. V rámci projektu České televize, FAČR a jeho důležitého partnera – sázkové kanceláře Fortuna se právě v Loučeni, kde kdysi fotbal na území Česka zapustil první kořeny, se tady před kamerami hrál v přímém přenosu mač I. B třídy. více »

Kohák si nekopl ani minutu, i tak nabídl přebor zajímavosti

10.4.2018

Hlavní událostí uplynulého kola krajského přeboru byl avizovaný start herce, režiséra a baviče Jakuba Koháka při utkání „svého“ Poříčí nad Sázavou v Tuchlovicích, kde natočil před časem svou nejslavnější filmovou roli ve snímku Instalatér z Tuchlovic. Kohák sice dorazil, ale na trávník nakonec nevyběhl. více »

Horké poslední minuty na třech stadionech

03.4.2018

Lídr krajského přeboru z Horek stál na pokraji druhé ztráty v řadě, ale nakonec ho vysvobodil hattrick hlavního šutéra Nádeníčka. Žhavé uhlíky emocí a góly v poslední minutě pršely při dvou záchranářských soubojích na Nymbursku a také v Nespekách. více »

Strašecí s kanonýrem Kaválkem šokovalo lídra přeboru

27.3.2018

Další výsledkové šoky nabídlo třetí jarní kolo krajského přeboru fotbalistů. Hlavně se ale konečně odehrálo téměř kompletní – pouze Klíčany s Příbramí musely odkládat. Nejvíc zatím udivují výsledky Poříčan, zdaleka se nečekala ani výhra trápícího se Nového Strašecí nad lídrem z Horek nad Jizerou. více »

Poříčí střídá na druhém místě Libiš

20.3.2018

Fotbalu letošní zima nepřeje. Navíc má ukrutnou sílu a jaro přes jeho první lunární den nehodlá jen tak vpustit na plac. I proto se ve Středočeském kraji hrají mistráky zatím v notně omezené míře. více »

Nespeky s Mikolandou loupily na úvod jara v Libiši

12.3.2018

Jen něco málo před polovinu zápasů dovolilo počasí odehrát v prvním jarním kole krajských soutěží. Největší překvapení lze asi najít v zápase přeboru, v němž po podzimu druhá Libiš prohrála doma se zachraňujícími se Nespeky. Ty překvapily nasazením internacionála Petra Mikolandy. více »

2. ročník turnaje SKFS

12.1.2018

více »

Lídří A tříd na závěr zaváhali, Hřebeč to stálo korunku

21.11.2017

Poslední kompletní kolo vyšších krajských fotbalových soutěží přineslo nečekaná zaškobrtnutí lídrů obou A tříd, zatímco v přeboru si favorité formu udrželi. Podzimními půlmistry jsou Horky nad Jizerou, Baník Libušín a Sokol Vyšehořovice. více »

Horky dohnal za titulem půlmistra hattrick Mynáře

14.11.2017

Pěkné zápasy nabídlo předposlední podzimní kolo krajského přeboru. Hlavně v Příbrami se bylo nač koukat a zajímavý duel byl k vidění rovněž v Horkách, které uhájily v duelu se třetí Lhotou první místo v tabulce. A jsou už jistým půlmistrem kraje. více »

Vedoucí kvintet bodoval naplno

07.11.2017

Nejlepších pět mužstev Ondrášovka krajského přeboru bodovalo o víkendu naplno. Což se určitě nebude opakovat, protože v předposledním aktu podzimního představení přivítají vedoucí Horky třetí Lhotu. Zajímavostí kola je několik chycených či jinak zmařených pokutových kopů, ty tedy exekutorům moc nešly. více »

Předchozí | 1 z 9 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU