Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresXL toneryXLZidleHondlEG advisorsczClavinCzech Sport Travel
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoITTecJapstenChětěbořAuto DvořákKralicek etiketyNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Dobojováno. Kraji pomohly divizní záchrany

19.6.2018

Poslední gól, poslední penaltový rozstřel a poslední hvizd rozhodčího Nepovíma. Na stadionu v Kondraci na Benešovsku se v neděli večer uzavřel další ročník krajských fotbalových soutěží. více »

Poděbrady a Bousov se radují. Také Kutná Hora a Poříčany

12.6.2018

Jediné kolo před koncem krajských soutěží zůstává ve hře pořád ještě dost otazníků. Co je nově jisté, to jsou zajištěné postupy dalších mužstev: Poděbrad do krajského přeboru a Dolního Bousova do I. A třídy. více »

Poříčí slaví první místo, Horky postup

05.6.2018

Fotbalový krajský přebor zná svého vítěze. S předtihem dvou kol už v pátek oslavili triumf borci Poříčí nad Sázavou, kteří porazili Poříčany 2:0 a na druhé Horky měli v té chvíli už desetibodový náskok. Ten se sice scvrkl po sobotě na bodů sedm, ale to nijak počty nemění. více »

Sérii Poříčí ukončila Lhota a perfektní trefa Ibeho

29.5.2018

Senzační výsledky nabízí závěr krajského přeboru. O uplynulém víkendu to byla hlavně první prohra vedoucího poříčí v jarní části, ale také výhra zachraňujících se Semic nad druhými Horkami. Z ohrožených týmů uspěly i Poříčany a překvapily k sestupu už jistě odsouzené poslední Rejšice. více »

Tuchlovice po kanonádě unikají ze dna

22.5.2018

Nejzajímavější výsledek 26. kola krajského přeboru viděl stadionek v Tuchlovicích na Kladensku, kde domácí tým přehrál v boji dvou hodně namočeným týmů Poříčany vysoko 7:0. Unikl tak podobně jako Hvozdnice výhrou nad Libiší z ohroženého spodku tabulky. Tam zůstali hosté, ale také celky Semic a Kutné Hory. více »

Trpišovského zásah může hodně napovědět

15.5.2018

Boj o vítěze krajského přeboru, zdá se, je blízko finálovému verdiktu. Poříčí zdolalo v minulém kole Horky ve vzájemném zápase a v neděli jim pláchlo ještě víc. V poslední minutě totiž zachránilo výhru v Semicích, zatímco Horky nečekaně doma padly s Nespeky. více »

Mráz režíroval zásadní výhru Hvozdnice čtyřmi góly

08.5.2018

Šlágr 24. Kola Ondrášovka krajského přeboru se ovládli fotbalisté Poříčí nad Sázavou, když dosud vedoucí Horky nad Jizerou sesadili z čela po výsledku 1:0. Poříčí vyhrálo i devátý jarní zápas, tenhle byl pro něj ale podle očekávání nejtěžší. více »

Úchvatnou sérii Poříčan ukončil Horel

01.5.2018

Kdo krajský přebor sleduje, tohle ho muselo překvapit. Fotbalisté Poříčan v nečekanou chvíli ukončili dlouho jarní sérii úspěchů a doma padli s Berounem 1:4. V tabulce se jim tak zase přitížilo, jsou předposlední. více »

Lídry přeboru prohnali outsideři

24.4.2018

Lídři tabulky krajského přeboru měli namále, ale tři body získali. V nižších soutěžích to tak ale pokaždé neplatilo. více »

Loučeň slavila s modrou krví, sázkami, kamerami i góly

16.4.2018

Na góly, fotbalovou pohodu, ale třeba i na párek s hořčicí mířili v neděli fanoušci týmů Loučeně a Pátku z Nymburska. V rámci projektu České televize, FAČR a jeho důležitého partnera – sázkové kanceláře Fortuna se právě v Loučeni, kde kdysi fotbal na území Česka zapustil první kořeny, se tady před kamerami hrál v přímém přenosu mač I. B třídy. více »

Předchozí | 1 z 10 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU