Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresXL toneryXLZidleHondlEG advisorsczClavinCzech Sport Travel
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoITTecJapstenChětěbořAuto DvořákKralicek etiketyNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

2. ročník turnaje SKFS

12.1.2018

více »

Lídří A tříd na závěr zaváhali, Hřebeč to stálo korunku

21.11.2017

Poslední kompletní kolo vyšších krajských fotbalových soutěží přineslo nečekaná zaškobrtnutí lídrů obou A tříd, zatímco v přeboru si favorité formu udrželi. Podzimními půlmistry jsou Horky nad Jizerou, Baník Libušín a Sokol Vyšehořovice. více »

Horky dohnal za titulem půlmistra hattrick Mynáře

14.11.2017

Pěkné zápasy nabídlo předposlední podzimní kolo krajského přeboru. Hlavně v Příbrami se bylo nač koukat a zajímavý duel byl k vidění rovněž v Horkách, které uhájily v duelu se třetí Lhotou první místo v tabulce. A jsou už jistým půlmistrem kraje. více »

Vedoucí kvintet bodoval naplno

07.11.2017

Nejlepších pět mužstev Ondrášovka krajského přeboru bodovalo o víkendu naplno. Což se určitě nebude opakovat, protože v předposledním aktu podzimního představení přivítají vedoucí Horky třetí Lhotu. Zajímavostí kola je několik chycených či jinak zmařených pokutových kopů, ty tedy exekutorům moc nešly. více »

Mladí rozhodčí se školili ve Slaném. Budou dobří, tvrdí Mareš

31.10.2017

Mladí rozhodčí z celého Středočeského kraje se sešli v pátek na stadionu SK Slaný v rámci vzdělávacího programu. Ten představil v rozhovoru pro stránky Středočeského fotbalového svazu předseda komise rozhodčích SKFS Pavel Mareš. více »

Přetahovaná teď pro Vyšehořovice. Jen o skóre

24.10.2017

Zajímavý souboj o čelo nabízí letošní podzimní boje v Sport Invest I. A třídě, sk. B, tedy ve skupině „východní“. Hlavními aktéry bitvy o první místo jsou borci Sokolů Vyšehořovice a Pěčice. více »

Hvozdnici stačily čtyři minuty na tři góly

17.10.2017

Třikrát 6:1, ale nejde o žádný tenisový zápas. Tenhle výsledek orámoval hned trojici duelů 10. kola Ondrášovka krajského přeboru. více »

Obrana Dobré ještě nedostala ani jeden gól

10.10.2017

Po sedmi kolech pěti skupin Prodiet I. B třídy už není ani jeden tým bez ztráty bodu. Některé z mužstev si ale pozornost zaslouží. více »

Hřebeč se raduje, na úkor rivala jde do čela I. A třídy

03.10.2017

Nemilosrdný souboj o čelo tabulky I. třídy svedly o víkendy dva týmy, které od sebe dělí pár kilometrů a město Kladno. SK Hřebeč přivítal na svém stadionku Baník Libušín a připravil mu první prohru v sezoně. A také ho sesadil z pomyslného trůnu. Prozatím. více »

Slaný sesadilo lídra, do čela vypluly po jízdě Horky

26.9.2017

Libiš už není lídrem krajského přeboru, vystřídali ji fotbalisté Horek nad Jizerou. Postaral se o to zatím nenápadný celek Slaného. více »

Předchozí | 1 z 9 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU