Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresKeepersportinreach4goalsJapstenStreampunkKralicek etikety
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoXL toneryITTecXLZidleHondlAuto DvořákNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Stoprocentní zůstalo duo Hřebeč - Kutná Hora

20.8.2018

Tabulku krajského přeboru ovládá po dvou kolech Kladensko. Nejsilnější enkláva soutěže (5 týmů) drží čtyři příčky mezi elitní pětkou. Výborně ale začala také Kutná Hora, která je spolu se Hřebčí jediná bezchybná. více »

Přebor: Nováčci z Kladenska překvapili

14.8.2018

Vedra zlehka povolila a pustila na trávníky nový ročník krajských fotbalových soutěží. Zatím se rozeběhly tři – včetně vrcholné – krajského přeboru. více »

Dobojováno. Kraji pomohly divizní záchrany

19.6.2018

Poslední gól, poslední penaltový rozstřel a poslední hvizd rozhodčího Nepovíma. Na stadionu v Kondraci na Benešovsku se v neděli večer uzavřel další ročník krajských fotbalových soutěží. více »

Poděbrady a Bousov se radují. Také Kutná Hora a Poříčany

12.6.2018

Jediné kolo před koncem krajských soutěží zůstává ve hře pořád ještě dost otazníků. Co je nově jisté, to jsou zajištěné postupy dalších mužstev: Poděbrad do krajského přeboru a Dolního Bousova do I. A třídy. více »

Poříčí slaví první místo, Horky postup

05.6.2018

Fotbalový krajský přebor zná svého vítěze. S předtihem dvou kol už v pátek oslavili triumf borci Poříčí nad Sázavou, kteří porazili Poříčany 2:0 a na druhé Horky měli v té chvíli už desetibodový náskok. Ten se sice scvrkl po sobotě na bodů sedm, ale to nijak počty nemění. více »

Sérii Poříčí ukončila Lhota a perfektní trefa Ibeho

29.5.2018

Senzační výsledky nabízí závěr krajského přeboru. O uplynulém víkendu to byla hlavně první prohra vedoucího poříčí v jarní části, ale také výhra zachraňujících se Semic nad druhými Horkami. Z ohrožených týmů uspěly i Poříčany a překvapily k sestupu už jistě odsouzené poslední Rejšice. více »

Tuchlovice po kanonádě unikají ze dna

22.5.2018

Nejzajímavější výsledek 26. kola krajského přeboru viděl stadionek v Tuchlovicích na Kladensku, kde domácí tým přehrál v boji dvou hodně namočeným týmů Poříčany vysoko 7:0. Unikl tak podobně jako Hvozdnice výhrou nad Libiší z ohroženého spodku tabulky. Tam zůstali hosté, ale také celky Semic a Kutné Hory. více »

Trpišovského zásah může hodně napovědět

15.5.2018

Boj o vítěze krajského přeboru, zdá se, je blízko finálovému verdiktu. Poříčí zdolalo v minulém kole Horky ve vzájemném zápase a v neděli jim pláchlo ještě víc. V poslední minutě totiž zachránilo výhru v Semicích, zatímco Horky nečekaně doma padly s Nespeky. více »

Předchozí | 1 z 11 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU