Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplastAdidasAVH KladnoITTecJapstenChětěbořAuto DvořákKralicek etiketyNárodní dům na Vinohradech
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax time3D expresXL toneryXLZidleHondlEG advisorsczClavinCzech Sport Travel

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Pohled do divize těší. Hlavně ve skupině B

19.9.2017

Sedmnáct středočeských mužstev se pohybuje v letošní sezoně ve fotbalové divizi. Vysoký počet, jiné kraje se tak vysokými čísly pyšnit nemohou. Navíc i výsledky týmů z centrální části Česka mají ve velké většině vysokou kvalitu. více »

Souboj o první místo vyzněl pro Libiš

12.9.2017

Zápas dvou zatím elitních celků, ale také duel těch, jimž se start vůbec nepovedl. I to nabídlo páté kolo krajského přeboru fotbalistů. Po něm se v čele tabulky drží dvojice Libiš - Horky nad Jizerou. více »

Jihozápadní nováčci musí přidat

05.9.2017

Spartak Příbram si postup zpět mezi krajskou elitu vykopal skvělým jarním finišem a nakonec postoupily také Nespeky z Benešovska. Oba nováčci krajského přeboru ale nezahájili ročník ideálně, po čtyřech kolech mají pouze jednu výhru za tři body shodně nad letos slabším Berounem. Proč? více »

Horky a Libušín. Nováčci se rozjeli ve velkém stylu

30.8.2017

Horky nad Jizerou a Libušín. Dva kluby z úplně opačných konců Středočeského kraje vlétly do podzimní části soutěží sice jako nováčci, ale na výsledcích to nepoznáte. Spíš byste tipovali, že jde o vyzrálé týmy, které jdou do sezony s jasným cílem hrát na špici tabulky. více »

Tucet gólů a neskutečný obrat Kutné Hory

22.8.2017

Dvě neskutečné přestřelky byly k vidění ve druhém kole krajského přeboru fotbalistů. Ještě loni divizní Kutná Hora otočila v Poříčanech skóre z 1:4 na 7:5 a Klíčany jako nováček soutěže zvládly obrat s Tuchlovicemi z 0:2 na 4:3. Nakonec ale vedení neudržely a braly jen bod za prohru v penaltách. více »

Většinu zápasů rozhodly trefy v závěru

15.8.2017

Nesmírně vyrovnané bylo první kolo Ondrášovka krajského přeboru. Kromě jediného utkání se ve všech bojovalo o výsledek do posledních chvil. Kopat se ještě bude v Poříčí, duel s Novým Strašecím byl kvůli dešti odložen. více »

Hektický závěr I. A třídy odnesl mladý tým Kunic

19.6.2017

Je dobojováno, míče uklizeny, žluté i červené karty nějaký ten týden zůstanou zastrčeny v kapsách rozhodčích. Další ročník krajských fotbalových soutěží v neděli večer skončil. více »

Slaný se zachránilo, bojuje ještě kvarteto namočených

12.6.2017

Běžela 89. minuta utkání krajského přeboru mezi Poříčany a Berounem, když se k míči dostal hostující kanonýr Michal Novák a překonal domácího Václava Krcha. Tenhle gól bude velmi pravděpodobně pro Český lev-Union zlatý a klidně mu můžeme dát nálepku gól roku. více »

Konec přeborové tabulky připomíná přetopený kotel

06.6.2017

Všechno se zamotalo ještě víc a nikdo není moudrý. V krajském přeboru je nyní pádem do I. A třídy ohroženo pět mužstev. Víme už jediné: spadnou pouze dva celky. více »

TOMÁŠ UJFALUŠI BUDE V HŘEBČI SLAVIT POSTUP

31.5.2017

V Rožmitále se v projektu Středočeského krajského fotbalového svazu Dneska první liga! bojovalo o záchranu. V Hřebči se naopak bude slavit postup z I. B třídy o soutěž výš. Dneska první liga! v neděli 4. června zakončí třetím duelem SK Hřebeč – TJ Unhošť svou jarní část. Fanoušci se mohou těšit na skvělou show v podání Jakuba Koháka a Pavla Čapka a také na patrony obou týmů. Na domácí straně se představí vítěz Evropské ligy Tomáš Ujfaluši a tým Unhoště požene za třemi body bývalý ligový útočník Luděk Zelenka. více »

Předchozí | 1 z 8 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU