Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE OBSAZENÍ SKFS OBSAZENÍ ŘKČ DŮLEŽITÉ TERMÍNY SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE ROZHODČÍCH

Zatrénujte si s personami Na jedné lodi!

26.3.2020

Téměř čtvrt milionu fotbalistů je bez míče, tedy kromě těch, kteří zkouší kousky s toaletním papírem jako největší světové hvězdy na sociálních sítích. V době bez fotbalu - proto mnohé je to doba temna – přichází se zajímavým nápadem Středočeský krajský fotbalový svaz, který na popud okresních svazů z Rakovníka, Kladna, Berouna, Boleslavi a dalších rozjel projekt Fotbal na jedné lodi. více »

Šéf SKFS Miroslav Liba ještě dohrání soutěží nevzdává

17.3.2020

Jediné kolo a dost. jarní část fotbalové sezony je kvůli šíření koronaviru a následným vládním opatřením zastavena, nehrají se ani krajské soutěže. V úterý bylo o rok posunuto také EURO. Fotbalisté ale sezonu ještě definitivně neukončili, jistou naději na dohrání soutěží vyjádřil i šéf SKFS Miroslav Liba v rozhovoru pro středočeské regionální Deníky. více »

Brankářskou školou prošla více než stovka talentů

03.12.2019

Už delší čas funguje ve Středočeském kraji fotbalová Brankářská škola Daniela zítky (BADZ). Společný projekt slovenského gólmana Matúše Moťovského a někdejšího reprezentačního strážce branky Daniela Zítky na podzim opět zavítal do jedenácti okresů kraje a zapojilo se do něho 122 nadějných brankářů. Krásné číslo! více »

Lídři přeboru i A tříd jsou po podzimu jasní

19.11.2019

Polovina soutěžního ročníku 2019/20 je odehrána. 118 týmů zasáhlo do osmi soutěží, které odhalily podzimní půlmistry: v přeboru Velim, v A třídách Tochovice a Hlízov a v B třídách Zavidov, Libčice, Poděbrady B, Jevany a Černolice. více »

Velký obrat Kosoře i další překvápko Tuchlovic

12.11.2019

Účastníci Ondrášovka krajského přeboru nepřestávají udivovat svými výsledky. Komárov lacino ztratil vedení 3:0 v Kosoři a Kosmonosy týden po triumfu nad Klíčany padly v Tuchlovicích. více »

Jícha hrdinou magnetu kola, Miškovič hrál zápas snů

29.10.2019

Zatímco Klíčany jednoznačně přehrály doma Lhotu 5:0 i díky hattricku Jiřího Jeslínka (a moc se těší na bitvu s Kosmonosy), tak za lídrem tabulky se tvrdě bojovalo o druhé místo. Zápas Velim – Komárov byl také vrcholem víkendového programu 12. kola Ondrášovka krajského přeboru. Slavila v něm Velim. Řeč bude také o neskutečném zápase v Tuchlovicích. více »

Kosoř ztratila v Lysé třígólové vedení

22.10.2019

Tabulka Ondrášovka krajského přeboru se po 11. kole přece jen začíná dělit. Zatím nejlepší mužstva se drží do 7. místa, kde má Hřebeč přece jen už čtyřbodový náskok na další v pořadí. Od osmé příčky se ale bude hrát v každém kole na krev. Vývoj v divizích dává neomylně tušit, že v téhle sezoně sestoupí více než dva týmy. více »

Nástup vyšel Neradovi, zářili i Jícha a Marek. Smolařem je brankář Bartoš

15.10.2019

Desáté kolo Ondrášovka krajského přeboru potvrdilo výbornou formu Hvozdnice, která uspěla už potřetí v řadě, navíc nad druhým Komárovem, který měl dosud z venkovních zápasů stoprocentní bilanci. více »

Gól z půlky Kosmonosy nezničil a Strašecí konečně slaví

08.10.2019

Čelo tabulky Ondrášovka krajského přeboru je pořád hodně vyrovnané. Na prvním místě se přes ztrátu s Hvozdnicí udržely Klíčany, na záda jim ale dýchá hned několik dalších mužstev. V čele s druhým Komárovem, který potvrdil kvalitu ve výborném zápase na půdě Poříčí nad Sázavou. více »

Hvězdou kola byl skórující brankář Václavík

01.10.2019

Válí Komárov, válí i Hřebeč. Naopak týmy, které ovládaly start Ondrášovka krajského přeboru trochu vadnou. Nejvíc asi Poříčí, ale také Dobrovice, ještě nedávno lídr. Spasily se Poděbrady, které zachraňoval gólman Václavík. Ale ne na čáře své svatyně, ale před brankou Lhoty. Právě on v poslední minutě duelu vyrovnal a pak ještě vyčapal rozstřel. více »

Předchozí | 1 z 15 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Stř.kraj leve
Stř.kra prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU