Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE TERMÍNY ZASEDÁNÍ SOUBORY KE STAŽENÍ

KOMISE MLÁDEŽE

ŠKOLA V POHYBU podzim 2019

13.9.2019

více »

Brankářská škola se na podzim opět rozjede

27.8.2019

Říká se tomu rána do černého, čísla hovoří jasně. Speciální brankářské tréninky, které pořádala na jaře po celých středních Čechách Brankářská akademie Daniela Zítky, našla mezi kluky ve věku 10 až 15 let obrovskou odezvu. Vždyť ukázkovými tréninky prošlo přes pět set mladých gólmanů z celého kraje, na ty pravidelné se pak přihlásilo kolem 130 mladých brankářů. Pravidelnými tréninky jsme stihli pokrýt jenom 8 z celkově 12 okresů, líčí spolumajitel a manažer projektu Matúš Moťovský, který chystá další sezonu. Ta vypukne už v druhé půlce září a bude rozdělena do tří bloků – podzim, zima a jaro, kde každý blok bude obsahovat dvanáct tréninkových jednotek. více »

Středočeské výběry zazářily na Olympiádě dětí a mládeže

02.7.2019

více »

Republikové finále mezikrajských výběrů U13 a U14

10.6.2019

více »

Krajské finále MOS U11 Beroun

15.5.2019

více »

Krajské finále MOS U12 Líbeznice

07.5.2019

více »

Seminář pro učitele tělocviku - ŠKOLA V POHYBU

23.4.2019

více »

Daniel Zítka bude učit středočeské brankáře. Říká: Když neposouváte talent, shoříte

05.4.2019

Praha - Daniel Zítka je jedním z nejlepších vzorů pro malé a mladé české fotbalisty. Obyčejný kluk z Havířova zdaleka neměl kariéru rozjetou ani na českou ligu, ale neskutečnou pílí se dopracoval k úžasným zahraničním angažmá zejména v Lokerenu a Anderlechtu Brusel. Vyhrál čtyři belgické tituly, přes konkurenci Petra Čecha si zachytal i v reprezentaci a na konci kariéry se vrátil domů. více »

Velim už není poslední, Černého petra nechala Libušínu

02.4.2019

Už o pět bodů vede krajský přebor fotbalistů celek SK Lhota. Vyhrál i čtvrtý jarní zápas, naopak jeho konkurenti zase ztratili – Poříčany i Slaný. Pořadí se měnilo na konci tabulky, dlouho poslední Velim pod sebe dostala Libušín. více »

Předchozí | 2 z 7 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU