Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE TERMÍNY ZASEDÁNÍ SOUBORY KE STAŽENÍ

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

Z tria odepisovaných dva týmy zabraly

30.3.2016

Na čele tabulky krajského přeboru dál zuří velký boj, ale to samé se dá říci o spodku a právě na ten se dnes zaměříme. Ve třetím jarním kole totiž dva ohrožené celky poprvé vyhrály a oživily svou naději na setrvání v soutěži. Radost panovala v Tuchlovicích i Vraném, smutek v Sázavě. více »

Kraj se rozdělil na tři skupiny. Klid nemá nikdo

18.11.2015

Jaký byl podzimní krajský přebor? Plný dobrého fotbalu, gólů, zajímavých situací. A slibuje toho hodně i v jarní části, a to na obou chvostech tabulky. Zdaleka nic není rozhodnuté. více »

Třináctý Klavíkův gól přinesl štěstí. A výhru

10.11.2015

Že hrají známí prvoligoví fotbalisté i krajské soutěže, to není ve středních Čechách novinka. Stačí vysypat z rukávu jména jako bratři Jarolímové, Hašek, Vlček, Klimpl, Rilke, Kincl. Ale čím dál častěji můžeme po krajských trávnících vidět běhat také borce, kteří si také ligu vyzkoušeli, ale v pořád ještě produktivním věku dali přednost zaměstnání před kariérou a fotbalem se pouze baví v nižších soutěžích. více »

Dynamo šokovalo Hřebeč. Skupina A je zase zajímavá

03.11.2015

Už jediný bod schází fotbalistům Dynama Nelahozeves na vedoucí celek tabulky I. B třídy, skupiny A, SK Hřebeč. Dynamovci zamotali tuhle skupinu nečekanou výhrou právě na hřišti lídra výhrou 2:1. více »

Vokouna hodili do vody. Plaval dobře

27.10.2015

Zajímavou premiéru v krajském přeboru nabídlo sledované derby mezi SK Lhota a Sokolem Hostouň. Svaz svěřil vedení duelu teprve devatenáctiletému rozhodčímu Danielu Vokounovi, pro něhož to byl vůbec první zápas v tak vysoké soutěži. A vedl si zdatně, chvílemi vypjatý střet ukočíroval. více »

Hostouň i Vykáň postavení udržely

21.10.2015

Dvě zajímavá derby slibovalo 11. kolo krajského přeboru. Zatím nejlepším mužstvům tabulky – Hostouni a Vykáni, se postavily celky z jejich okresů. Oba mírní favorité však uspěli, Vykáň přemohla Ostrou a Hostouň zase Vraný. více »

Dvě derby kořením přeborového víkendu

15.10.2015

Počasí sice už pláče podzimní slzy, ale do konce fotbalových soutěží pořád ještě chybí pět kol. A třeba krajský přebor jasně předvádí atraktivitu nejrozšířenějšího sportu na světě. Tabulka je obrovsky vyrovnaná. více »

Hostouňský lídr kraje doma nevyhrál ani počtvrté

06.10.2015

Zajímavý úkaz nabízí lídr tabulky krajského přeboru Sokol Hostouň. Tým z Kladenska sice i po víkendovém 9. kole soutěž vede, ale dál pokračuje jeho domácí série bez vítězství. Hostouň doma nepřetlačila od začátku ročníku silné výběry Rejšic ani Velvar a pro remízu si sem dojel také SK Rakovník. Mezitím mužstvo dokonce doma nezískalo ani bod, to bylo proti Vykáni (0:3). více »

Ostrá doma proti Dobříši prolomila střeleckou smůlu

29.9.2015

Zajímavý souboj týmů s velkou kvalitou, ale malinko horšími výsledky než se čekalo, nabídlo 8. Kolo krajského přeboru. Sportovní sdružení Ostrá v něm přehrálo Dobříš 3:1, když o výhře rozhodl tým kouče Kafky dvěma trefami už do přestávky. více »

Domácí zaváhání Beroun zase odčinil

22.9.2015

Po sedmi odehraných kolech mají fotbalisté Českého lva-Unionu Beroun krásných 13 bodů a na vedoucí Hostouň ztrácejí z pátého místa pouhé body tři. Naposledy se tým spoléhající na vyrovnanost všech svých řad a úžasného střelce Michala Nováka popasoval s nepříjemnými Tuchlovicemi, na jejichž hřišti vyhrál poměrně jednoznačně 2:0. více »

Předchozí | 2 z 3 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU