Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
SLOŽENÍ KOMISE TERMÍNY ZASEDÁNÍ SOUBORY KE STAŽENÍ

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

Ve Lhotě i Lysé rozhodovala poslední minuta

05.11.2019

Šest nejlepších kanonýrů Ondrášovka krajského přeboru nedalo o víkendu gól. Náhoda? Únava? Skrytá zranění? Těžko říci, každopádně nejvíc střelecká absence lídrů uškodila vedoucím Klíčanům. Těm branky sniperů Kalaše a Jeslínka v Kosmonosech chyběly moc a výsledkem je třetí prohra v soutěži a dotažení se Velimi na první místo. více »

Liba: Komise mohla být i tvrdší

26.9.2019

Disciplinární komise Středočeského fotbalového svazu (SKFS) určila na čtvrtečním zasedání tresty pro asistenta rozhodčího Milana Šefaru, který se opil během víkendového zápasu dorostenců v Berouně. Šefara nesmí rok pískat, navíc zaplatí pokutu 40 tisíc korun. Hlavní Tomáš Brožek, jenž mu umožnil v jeho podnapilém stavu zápas řídit, dostal stopku na rok a finanční postih ve výši 20 tisíc. Předseda SKFS Miroslav Liba tresty ještě nepovažuje za tak tvrdé, jak potvrdil v rozhovoru pro stránky SKFS. více »

BENEŠOV HOSTÍ POSLEDNÍ FINÁLOVÝ TURNAJ ONDRÁŠOVKA CUPU 2017

09.6.2017

více »

HŘEBEČ SLAVILA POSTUP SPECIÁLNÍMI DRESY A ŠÁLOU PRO TOMÁŠE UJFALUŠIHO

06.6.2017

Tomáš Ujfaluši po deseti letech ozřejmil známou větu o placení a částce více »

Zasedání DK SKFS mimořádně ve středu 16.11.2016

14.11.2016

více »

Fotbalové týmy Slepička kosí. Teď ho čeká klec

08.11.2016

Píší, že je prý v ligové formě. Těžko říci, prvoligové časy možná pro Miroslava Slepičku uzavřely svůj ciferník, na každý pád ale tenhle útočník Mongea Podlesí v I. A třídě Středočeského kraje září. V posledních dvou kolech vstřelil celkem sedm branek a táhne svůj tým za postupem do krajského přeboru. více »

Z tria odepisovaných dva týmy zabraly

30.3.2016

Na čele tabulky krajského přeboru dál zuří velký boj, ale to samé se dá říci o spodku a právě na ten se dnes zaměříme. Ve třetím jarním kole totiž dva ohrožené celky poprvé vyhrály a oživily svou naději na setrvání v soutěži. Radost panovala v Tuchlovicích i Vraném, smutek v Sázavě. více »

Kraj se rozdělil na tři skupiny. Klid nemá nikdo

18.11.2015

Jaký byl podzimní krajský přebor? Plný dobrého fotbalu, gólů, zajímavých situací. A slibuje toho hodně i v jarní části, a to na obou chvostech tabulky. Zdaleka nic není rozhodnuté. více »

Předchozí | 1 z 3 | Další

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Stř.kraj leve
Stř.kra prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU