Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na VinohradechAMBY
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z Komise rozhodčích

Zatrénuj si s ligoušem! Středočeši vymysleli další projekt

30.4.2020 | rubrika: Komise rozhodčích
Zatrénuj si s ligoušem!  Středočeši vymysleli další projekt

Projekt Středočeského fotbalového svazu Fotbal na jedné lodi sledují hráči všech věkových kategorií. A svaz ve spolupráci s Brankářskou akademií SKFS a také s regionálními Deníky vyráží do dalšího vylepšení: uspořádá tři LIVE tréninky se zajímavými osobnostmi. Výzvu přijali ex-kouč Sparty Jiří Saňák, brankář Bohemians 1905 Patrik Le Giang a míčový žonglér světového formátu Jan Weber. To vše pod názvem Zatrénuj si s ligoušem!

„Hráči, kteří se v danou chvíli připojí přes internet a naše facebookové nebo instagramové stránky, budou komunikovat s naší ligovou osobností v živém vysílání tváří v tvář. To je změna oproti videím, kde hráči a trenéři předvedli nějaký cvik a tím to končilo. Tady půjde o celý, zhruba tři čtvrtě hodiny trvající trénink, vám stačí jen zapnout si stream,“ vysvětluje prvoligový rozhodčí a jedna z hlavních tváří projektu Fotbal na jedné lodi Petr Blažej.

Jako první povede tréninkovou jednotku v sobotu 2. května od 17:30 hodin Jiří Saňák (na snímku). Někdejší velký talent, který s hraním musel skončit kvůli rakovině už v sedmnácti letech. Hrozivou nemoc však tenhle bojovník překonal, postupně se vypracoval do pozice asistenta trenéra národních týmů mládeže i žen a také ligových mužstev Jablonce, Olomouce či Mladé Boleslavi. Ještě nedávno vedl s Václavem Jílkem také Spartu. Jiří Saňák už vyhlásil, že jeho sobotní  trénink stačí hráčům  nachystat si jen míč a čtyři PET lahve. Plus malý kousek nejlépe travnatého prostoru.

Projekt Zatrénuj si s ligoušem spolupořádá také Brankářská akademie SKFS, druhý stream tak bude zaměřen na brankáře. Povede ho hodně slovenský brankář vietnamského původu Patrik Le Giang, který hájí v lize svatyni Bohemians 1905, ale známý je také ze středočeské Vlašimi. S Le Giangem si gólmani všech úrovní mohou zatrénovat ve středu 6. května opět v 17:30 hodin. Co budou k tréninku potřebovat, to se včas objeví jak na stránkách Fotbal na jedné lodi, tak i v regionálním Deníku.

Poslední online trénink naplánoval Středočeský fotbalový svaz s mistrem světa ve freestyl footbagu, míčovým mágem Janem Weberem. Chlapík, který umí s míčem neskutečné parádičky, a zazářil třeba i v populární show Československo má talent. Přesný termín ještě určen není, bude však následovat hned po tréninku Patrika Le Gianga a Deník o něm bude včas informovat.

„Tomu, kdo se do toho s námi pustí, slibujeme, že se pobaví a pořádně protáhne tělo. Podle nás přinese živá komunikace s trenérem něco jiného a možná i poutavějšího než jen videoukázka tréninku. Díky otevřenému chytu budete moci s trenérem i komunikovat. Těšíme se na Vás,“ dodal Petr Blažej.

Přijmete jeho výzvu?

Více najdete na stránkách Fotbal na jedné lodi

 

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU