Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresKeepersportinreach4goalsJapstenStreampunkKralicek etiketySLABUR s.r.o.
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoXL toneryITTecXLZidleHondlAuto DvořákNárodní dům na VinohradechDasko stavebniny

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z Komise mládeže

Talent Cup 2018 – Středočešky prohrály ve finále

21.6.2018 | rubrika: Komise mládeže
Talent Cup 2018 – Středočešky prohrály ve finále

Talent Cup 2018 – Středočešky prohrály ve finále

Celorepublikový turnaj výběrů dívek do 14 let se letos konal v Třebíči. 

Do Třebíče sjely krajské výběry dívek WU14. Osm celků bylo rozděleno do dvou základních skupin, následně se týmy utkaly v duelech o umístění. Vítězem se nakonec stal výběr reprezentující Pražský fotbalový svaz, který ve finále porazil výběr Středočeský.

Třetí místo bral Východočeský kraj, který v duelu o třetí místo předčil Severočešky. Páté místo patřilo Jihomoravskému výběru, který v derby zdolal Severní Moravy. O sedmé příčce se rozhodovalo až v pokutových kopech, ty proti Západočeskému kraji zvládly lépe děvčata z Jihočeského kraje.

V průběhu turnaje se konaly také dovednostní soutěže, které celkově ovládly dívky z Prahy, kterým se nejlépe dařilo ve slalomu a rychlosti střelby, v žonglování uspěly dívky z Jižní Moravy. Individuální ocenění získaly jak nejlepší střelkyně turnaje Aneta Škodová z Východočeského výběru, nejlepší brankářkou se stala Vanesa Jílková z výběru Prahy a hráčkou turnaje byla vyhlášena Radka Hlouchová z výběru Prahy.

Ceny hráčkám předávali trenér ženské reprezentace Karel Rada, jeho asistent Miroslav Jíra a reprezentantka a hráčka pražské Sparty Lucie Martínková a veoucí úseku ženského fotbalu FAČR Pavel Ducháček.

Konečné pořadí:
1. Praha
2. Středočeský kraj
3. Východočeský kraj
4. Severočeský kraj
5. Jihomoravský kraj
6. Severomoravský kraj
7. Jihočeský kraj
8. Západočeský kraj

 

 

Fotogalerie:

UložitUložit

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU