STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z STK

Startuje nultý ročník Ligy mistrů OFS

10.6.2021 | rubrika: STK
Startuje nultý ročník Ligy mistrů OFS

LM OFS ve Středočeském kraji

 

Středočeský krajský fotbalový svaz zrealizoval myšlenku předsedy OFS Kutná Hora Jana Ďoubala. Vznikla tedy Liga mistrů OFS ve Středočeském kraji, kterou budou hrát vždy týmy na prvních místech všech okresních přeborů v kraji.

„Myšlenka mě napadla už dřív. Chtěl jsem zpestřit týmům na prvních místech v okresních přeborech sezónní program,“ uvedl Jan Ďoubal a navázal: „Věřím, že do budoucna tato soutěže může dobře fungovat. Okresní týmy se poměří mezi sebou. Liga mistrů může prohloubit spolupráci mezi jednotlivými okresy, funkcionáři či týmy v kraji.“

Do letošního nultého ročníku se přihlásilo šest z dvanácti týmů. V prvním kole (čtvrtfinále) tak uvidíme pouze dva zápasy. Pak následuje semifinále, kde už na svého soupeře čekají Jince a Velvary B. „Tento pilotní ročník jsme řešili na poslední chvíli. Všichni to chápou. Některé týmy už měly svůj program. Já jsem spokojený, že se polovina mančaftů přihlásila. Poměříme se a vyzkoušíme vše dopředu na příští rok, kdy už bude soutěž ve velkém. Letos se hraje vše v červnu, ale za rok už bude Liga mistrů hrána ve více měsících,“ dodal Jan Ďoubal.

Do letošního ročníku se přihlásilo těchto 6 mančaftů: FC Velim B (okres Kolín), TJ Sokol Kaňk (okres Kutná Hora), SK Slavia Velký Borek (okres Mělník), SK Jince 1921 (okres Příbram), SK Roztoky (okres Praha západ) a TJ Slovan Velvary B (okres Kladno).

Ročník 2021 se hraje na jedno vítězné utkání. V případě remízy po 90 minutách následují ihned pokutové kopy.

Program a termíny LM OFS 2021

Čtvrtfinále
FC Velim B – TJ Sokol Kaňk (ČT 10. června, 18:00)
SK Roztoky – SK Slavia Velký Borek (SO 12. června, 17:00)
SK Jince 1921 – volný los
TJ Slovan Velvary B – volný los

Semifinále: 19. června (termín se může změnit dle pořadatele zápasu)
Finále: 26. června (termín se může změnit dle pořadatele zápasu)

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU