Ondrášovka1FUMBISport investLionsportRojaplastAPEAVH KladnoITTecJapstenSLABUR s.r.o.Kralicek etikety4goalsNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBIAGRO CSAdidasAuto DvořákHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleinreachKeepersportMarbax time

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z Komise mládeže

Republikové finále mezikrajských výběrů U13 a U14

10.6.2019 | rubrika: Komise mládeže
Republikové finále mezikrajských výběrů U13 a U14

Finále Mezikrajské soutěže výběrů kategorie U14 se uskutečnilo ve dnech 27. - 29. května v Plzni.

Na turnaj se kvalifikovaly čtyři nejlepší týmy v republice, kteří o tuto poctu bojují v průběhu celého roku ve dvou základních skupinách po sedmi účastnících. O celkové prvenství soupeřili výběry Moravskoslezského, Pražského, Středočeského a Jihomoravského kraje. 

Ve finalovém klání kategorie U14 Středočeši nejprve remizovali s výběrem Prahy 1:1, posléze zdolali výběr Jihomoravského kraje 4:2. V posledním utkání pak nastoupili proti výběru Moravskoslezského kraje. 

Vývoj turnaje určil, že vítěz tohoto klání vyhraje i tento turnaj, remíza by pak stačila k vítězství  soupeři. Ačkoliv mladí Středočeši vedli ještě 10 minut před koncem 3:1 a měli několik šancí na pojištění výhry, tak se nakonec z vítězství v turnaji radoval soupeř, který dokázal v závěru dvěma brankami srovnat na konečných 3:3.  

Pofesionální trenér mládeže Středočeského KFS Milan Kormaník vyslal spolu s trenérem týmu Danielem Huňou a vedoucím týmu Milošem Malinou do bojů následující hráče: 

FK Mladá Boleslav- Dubský, Zaplatílek, Vajgl, Kolář, Buryán, 1.FK Příbram- Lojín, Huňa, Šustr, Deml, Bálek  FSB Vlašim- Zachoval, Nerad, Řezníček, Kameník, Toula,  FK Čáslav - Míšek , SK Zeleneč - Pastyřík

Horní řada:  Lojín,Kolář,Toula,Nerad,Vajgl,Buryán,Šustr,Pastyřík, D. Huňa - trenér, M.Malina - vedoucí

Dolní řada:  M.Kormaník - trenér   Dubský, Zachoval, Míšek, Kameník, Řezníček, Bálek,Deml, Huňa, Zaplatílek 

 

 

Finále Mezikrajské soutěže výběrů kategorie U13 se uskutečnilo ve dnech 4. - 6.6. května ve Velkých Losinách 

Na finalový turnaj U13 se kvalifikovaly stejně jako v kategorii U14 čtyři nejlepší týmy v republice, kteří o tuto poctu bojují v průběhu celého roku ve dvou základních skupinách po sedmi účastnících. Ve finalovém turnaji o prvenství soupeřili výběry Moravskoslezského, Pražského, Středočeského a Jihomoravského kraje. Krajské výběry hrají svoji soutěž na dvou hřištích 7+1 současně, podle nedávno platného formátu, ve kterém dostanete na hřiště více hráčů této kategorie.

Nejmladší krajský výběr U13 v prvním zápase narazil na konečného vítěze výběr PFS. Po vyrovnaném prvním poločase (2:2) vzala otěže zápasu do svých rukou Praha a vyhrála v celkovém součtu 9:2. Ve druhém zápase měli mladí Středočeši více ze hry, ale díky neproměňování i těch nejvyloženějších šancí to stačilo pouze na celkovou remízu 2:2. V posledním zápase mohli mladíci v případě vítězství pomýšlet na celkové druhé místo, ale soupeř výběr Moravskoslezského KFS prokázal daleko vyšší efektivitu v zakončení a zaslouženě zvítězil v celkovém součtu 6:2. tento výsledek znamenal pro výběr U13 celkové čtvrté místo v rámci ČR

Jeden ze dvou trenérů výběru M. Paták k zápasům řekl: " Vyjma druhého poločasu s výběrem PFS jsme hráli vyrovnaná utkání. Naši soupeři se však na turnaji prezentovali podstatně vyšší efektivitou při zakončování svých šancí."

Pofesionální trenér mládeže Středočeského KFS Milan Kormaník vyslal spolu s trenéry týmu Václavem Vondrou, Miroslavem Patákem a vedoucím týmu Milošem Malinou do bojů následující hráče: 

FSB Vlašim - Máca,Franěk, FK Kolín - Vrba,Jindra FK Bohemia Poděbrady - Černý,Hurych 1.FK Příbram - Čajko,Krameš,Matouš FK Neratovice - Tichý, ČLU Beroun - Kubricht,Šmíd FK Mladá Boleslav - Ulrich,Ort,Bureš,Matějovský,Nevyjel  SK Kladno - Vojtíšek,Chochola FK Čáslav - Hybler,Paták,Vančura

 

 

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Stř.kraj leve
Stř.kra prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU