Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na VinohradechAMBY
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z Komise mládeže

MOS U11 Dolní Břežany - finálový turnaj

01.3.2020 | rubrika: Komise mládeže
MOS U11 Dolní Břežany - finálový turnaj

V sobotu 29.2. 2020 se uskutečnil finalový halový turnaj meziokresních výběrů kategorie U11 "O pohár předsedy Středočeského KFS", do kterého se z úvodních dvou turnajů kvalifikovali výběry OFS Příbram, Praha-východ, Praha-západ, Beroun, Mělník a Benešov.

V krásné nové hale s UMT v Dolních Břežanech jsme byli svědky hezkých utkání, ze kterých vzešel vítěz turnaje výběr OFS Praha - východ. Stříbrné medaile brali mladí borci výběru OFS Benešov a bronzové pak mladí reprezentanti OFS Mělník. 

Krajský trenér mládeže Středočeského KFS Milan Kormaník k turnaji uvedl. "Myslím ,že pro kluky byl turnaj v nové krásné sportovní hale zpestřením jejich tréninkového procesu.  

Chtěl bych poděkovat všem okresním fotbalovým svazům v rámci Středočeského kraje za perfektní přístup v rámci jejich účasti na těchto turnajích, zejména pak svým kolegů z řad okresních mládežnických trenérů tzv. GTM - OFS na jejichž bedrech spočívala samotná fyzická organizace těchto turnajů."

 

Konečné pořadí finalového turnaje:

1. OFS Praha - východ

2. OFS Benešov

3. OFS Mělník

4. OFS Mělník

5. OFS Praha - západ

6. OFS Příbram

 

Individuální ceny:

Nejlepší hráč turnaje:  Štauber Lukáš - OFS Benešov

Nejlepší brankář turnaje: Veselý Jakub - OFS Mělník

Nejlepší střelec turnaje: Maršner Daniel - OFS Praha - východ 

 

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU