STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z STK

Mladá Boleslav pozvala okolní kluby a představila vizi

01.9.2021 | rubrika: STK
Mladá Boleslav pozvala okolní kluby a představila vizi

Akadamie FKMB

 

FK Mladá Boleslav pozval zástupce fotbalových klubů okolního regionu k představení spolupráce a vize fungování mládežnické akademie FKMB. 

Akce se v pátek zúčastnilo okolo čtyřiceti zástupců klubů boleslavského regionu. Na začátku představil ředitel akademie PhDr. Jiří Plíšek,MBA účastníky s tréninkovými podmínkami, spolupráci se školami, trenérským obsazením, celkovou vizí a cíli, které si klub směrem k mládeži dal. Šéftrenér přípravek Martin Vlk seznámil zúčastněné s chodem akademie a časovým plánem setkání. Následoval ukázkový trénink kategorií U10 a U11. Účastníci se mohli přímo na hřištích dotazovat trenérů jednotlivých kategorií od přípravek přes žáky, dorost až po "B" tým, který je důležitou součástí klubu s provázaností na mládežnickou akademii, na dotazy, které měli. V press centru po tréninku proběhla otevřená diskuse. Celé setkání zakončila beseda ohledně správné výživy mládežníků před a po tréninkovém a zápasovém procesu. 

Akce se zúčastnil i zástupce VV SKFS Ondřej Knobloch, který jménem vedení SKFS pozdravil všechny přítomné. Potvrdil směr vedení SKFS, že důležitá věc je společná spolupráce, transparentnost a cíl přivést a udržet u fotbalu co nejvíce dětí a mládeže na všech úrovních. „Společně s ředitelem akademie Jiřím Plíškem jsme se domluvili na setkání vedení SKFS, komise mládeže, krajského a okresního GTM se zástupci akademie FKMB. Chceme si sdělit vize a nastavit společné směry cesty,“ uvedl Ondřej Knobloch. Vedení akademie bylo potěšenou účastí zástupce Středočeského krajského fotbalového svazu a chce pokračovat ve společné spolupráci. 

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU