Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresKeepersportinreach4goalsJapstenStreampunkKralicek etiketySLABUR s.r.o.
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoXL toneryITTecXLZidleHondlAuto DvořákNárodní dům na VinohradechDasko stavebniny

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z Komise mládeže

„Létající týmy trenérů“ - pokračují na jaře 2019

24.2.2019 | rubrika: Komise mládeže
„Létající týmy trenérů“  - pokračují na jaře 2019

Na jaře pokračuje projekt Létajících týmů trenérů, mohou přijet i k Vám.

Kluby, které mají zájem o ukázkový trénink v rámci této akce se mohou hlásit na adresu krajského Grassroots trenéra mládeže Středočeského KFS

Ing. Milana Kormaníka, Středočeský KFS, Zátopkova 100/2,160 17 Praha 6, Email: kormanik@fotbal.cz, GSM: 724112661.

 

 

 

 

 

Jedná se o projekt FAČR běžící již pátým rokem s cílem ukázat základní principy a metody práce s mládeží s důrazem na obecné zásady tréninku fotbalové mládeže i v malých klubech, kde většinou začínají pracovat s dětmi rodiče a fotbaloví příznivci.

 

ON - LINE PŘIHLÁŠENÍ NA AKCI - ZÁKLADNÍ INFORMACE 

 

Trenéři létajících týmů budou na hřištích a s dětmi v rámci jejich klubů ukazovat zásadní směry, kterým by se měly děti a trenéři ve fotbalu ubírat. Budou diskutovat s trenéry a přinášet přímo k nim informace, které získali na seminářích, vyšších trenérských licencích, ale i zahraničních stážích. Takové ukázkové tréninky budou otevřené i pro trenéry ostatních klubů a vlastně i ostatních věkových kategorií.
 

Ukázkové tréninky povedou vždy proškolení trenéři FAČR s hráči daného kubu při jejich standartním tréninku. Akce pro kluby je zdarma, klub zajišťuje hracíplochu v dohodnutém termínu v době tréninku a umožní návštěvu této akce i ostatním trnérům z okolních klubů.

 

 

Létající týmy trenérů - plakát trenéři

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU