Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na VinohradechAMBY
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z Komise mládeže

Kouba Cup 2020 - 3. místo

01.9.2020 | rubrika: Komise mládeže
Kouba Cup 2020 - 3. místo

Výběr SKFS U15 třetí na Kouba Cupu

Na konci srpna 2020 se uskutečnil již 25. ročníku prestižního mládežnického turnaje KOUBA CUP 2020, ve kterém se pod dohledem stavitelů budoucí reprezentace ČR U15, setkávají nejlepší hráči výběrů jednotlivých krajských fotbalových svazů kategorie U15 se zúčastnil i výběr Středočeského KFS. 

Turnaj tentokráte pořádal kraj Vysočina KFS, hostilo město Třebíč.

Hrálo se tradičně ve třech skupinách, přičemž Středočeši v té své zvítězili v konkurenci výběrů Královehradeckého, Pardubického a Plzeňského.

Vyvrcholením turnaje byla finálová skupina o 1. - 3. místo, která se odehrála na hlavním hřišti stadionu Spartak Třebíč kde mohli diváci, za slunečného počasí, vidět velmi kvalitní výkony všech účastníků této finálové skupiny. 

Ve finálové skupině Středočeši narazili nejprve na výběr Moravskoslezského KFS, kterému se i dle slov jejich trenéra tento zápas vyvedl a efektivní a dobře hrajícího soupeř nás deklasoval 5:0 (3:0). 

Tato v první prohra v turnaji, ale týmem neotřásla, ale boji o stříbrnou medaili nakonec i trochu smolně podlehla výběru Zlínského kraje 2: 1 (1:1). 

I tak je třetí místo s výběrem hráčů narozených v roce 2006 v této celorepublikové konkurenci velice pěkné umístění.

Realizační tým tohoto krajského výběru pracující ve složení Milan Kormaník (profesionální trenér mládeže Středočeského KFS), Vlastimil Frýdek (šéftrenér SpSM FK Mladá Boleslav), Miroslav Paták (šéftrenér SpSM 

FK Čáslav) a vedoucím týmu Milošem Malinou, vyslal do bojů následující hráče:

Máca Ondřej, Kudrna Dominik (FSB Vlašim), Roušar Daniel, Sandr Martin, Krameš Štěpán (1.FK Příbram) Vostřel Adam,Ort Tomáš,Procházka Filip,Ulrich Jakub, Nevyjel Martin, Steklý Mirek, Viták Michal, Bureš Matěj, Bejda Stanislav, Robert Rudavský, Černý Josef, Kryštof Tichý, (FK Mladá Boleslav), Vančura Tadeáš (FK Čáslav)

Šéftrenér mládeže SKFS Milan Kormaník k turnaji řekl: „Tento dílčí úspěch je odměnou nejen pro samotné stavitele Středočeské mládežnické reprezentace, ale především všem mládežnickým žákovským trenérům ve Středočeském kraji a ocenění jejich dlouhodobé práce, za kterou jim po právu patří dík. 

 

Horní řada z leva: Paták Miroslav (trenér), Frýdek Vlastimil (trenér), Nevyjel Martin, Ort Tomáš, Kryštof Tichý, Ulrich Jakub, Krameš Štěpán, Bureš Matěj, Máca Ondřej, Procházka Filip, Steklý Mirek, Robert Rudavský, Malina Miloš (vedoucí), Kormaník Milan (trenér)

Dolní řada z leva: 

Sandr Martin, Vostřel Adam, Roušar Daniel, Černý Josef, Bejda Stanislav, Viták Michal, Vančura Tadeáš, Kudrna Dominik

 

 

 

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU