STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z STK

Informace o možnosti odložení mládežnických soutěží

26.8.2021 | rubrika: STK
Informace o možnosti odložení mládežnických soutěží

Informace pro mládežnické kluby.

 

V reakci na epidemiologická opatření Výkonný výbor SKFS ve středu odsouhlasil a STK vydala usnesení, že povoluje možnost odložení zápasů krajských mládežnických soutěží o víkendu 28. 8. 2021 - 29. 8. 2021 bez poplatku a jakýchkoliv sankcí pro družstva, která nebudou schopna doložit protokol o bezinfekčnosti dle nařízení a doporučení FAČR, MZ.

Dle dostupných informací od FAČR by od 1. září měly být testy ze škol platné 7 dnů. Od začátku školního roku by tedy neměl nastat další problém a hráči nebudou muset podstupovat další testování na Covid před utkáním. Hráči budou moci využívat testy ze školských zařízení. Kopii testu musí vždy mít vedoucí mužstva z daného týdne u sebe a na klubu ideálně uchovávat.

Odložení utkání prosím sdělte řídícímu orgánu soutěže STK a svému soupeři. Společně se snažte najít nový termín utkání. V případě, že se na termínu neshodnete, určí ho STK. Nejpozději v pátek 27. srpna ve 12:00 musí být vše zadané v IS.

V příloze zasíláme tabulku, která by vám klubům měla pomoci s ohledem na epidemiologická nařízení. Nechte si podepsat od zákonného zástupce každého hráče. Každý rodič potvrdí, že na tréninkovou jednotku i MU jeho syn/ dcera byl/byla přítomna na základě prodělaného negativního testu bezinfekční. Toto potvrzení bude platit stejně jako protokol o zdravotní způsobilosti, který byste také měli mít podepsaný zákonným zástupcem hráče na celou sezonu. Tím pádem bude vedoucí mužstva, který vyplňuje a podepisuje protokol o bezinfekčnosti ke každému utkání, a potvrzuje v zápise o utkání, že všichni hráči byli bezinfekční, zbaven odpovědnosti za eventuální následné problémy.

Příloha

 

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU