Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresKeepersportinreach4goalsJapstenStreampunkKralicek etiketySLABUR s.r.o.
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoXL toneryITTecXLZidleHondlAuto DvořákNárodní dům na VinohradechDasko stavebniny

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z Komise mládeže

Fotbaloví mládežničtí trenéři z Nymburska školeni v rámci programu COERVER® COACHING.

07.10.2018 | rubrika: Komise mládeže
Fotbaloví mládežničtí trenéři z Nymburska školeni v rámci programu COERVER® COACHING.

Spolupráce TMK SKFS s programem COERVER® COACHING v rámci vzdělávání trenérů formou seminářů využil OFS Nymburk,který tak umožnil okresním mládežnickým trenérům další rozvoj v jejich vzdělání v rámci jejich účasti na školení této světově uznávané fotbalové školy. Celkem 22 trenérů se sešlo v sobotu 6.10. v Poděbradech, aby získali další poznatky, které je mohou obohatit v jejich další činnosti spojené s výchovou mladých hráčů. Školení vedl špičkový odborník Mgr. Jakub Kokštejn Ph.D. mimo jiné technický ředitel Coerver CZ, který přítomné trenéry seznámil se systémem výchovy mladých hráčů, který využívají celosvětově jak malé, tak i největší kluby. V praxi si pak na mohli trenéři na vlastní kůži vyzkoušet řadu cvičení.

 

HLAVNÍM CÍLEM METODY COERVER® COACHING JE:

COERVER® COACHING JE:

           

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU