Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

« více článků z Disciplinární komise

Fotbalové týmy Slepička kosí. Teď ho čeká klec

08.11.2016 | rubrika: Disciplinární komise

Píší, že je prý v ligové formě. Těžko říci, prvoligové časy možná pro Miroslava Slepičku uzavřely svůj ciferník, na každý pád ale tenhle útočník Mongea Podlesí v I. A třídě Středočeského kraje září. V posledních dvou kolech vstřelil celkem sedm branek a táhne svůj tým za postupem do krajského přeboru.

Chlap, který už kromě fotbalu zkouší na vysoké úrovni také bojové zápasy MMA, oslaví ve čtvrtek 35. narozeniny, ale pořád je velké sportovní pohodě. Před týdnem to pocítila Jesenice, které dal čtyři branky a o uplynulém víkendu také ve velkém derby Spartak Příbram. Slepička mu dal gól už po minutě a půl, v 10. minutě přidal další a v závěru pečetil na konečných 3:0.

Skvělý výkon!

Zkraje soutěže remízový král z Podlesí se tak udržel v čele tabulky skupiny A o tři body před Všenory.

„Rozdíl byl ve vápnech, kde domácí měli Slepičku, hrajícího v ligové formě a my na druhou stranu nedokázali přetlačit domácí zadáky,“ řekl Příbramskému deníku trenér Spartaku Marek Zárybnický.

Rodák a odchovanec Příbrami, který se přes Liberec dostal do Sparty a pak také zajímavých zahraničních klubů Dynama Záhřeb, Greuther Fürth či indického Goa, ukázal zejména svůj čich na výběr správného místa. A pak pokaždé neomylně zavěsil.

Nyní ho čeká už zmíněný zápas MMA v kleci, v sobotu 12. listopadu ve sportovní hale v Dobříši ho čeká bitva v rámci večera GCF 36 FIGHT NIGHT. Ve welterové váze se popasuje s přerovským Lukášem Vránou.

Ve Vestci, kde hraje Podlesí v sobotu od dvou hodin odpoledne, tak možná tajně doufají, že se Slepička bude už soustředit na večerní zápas ve světlech ramp, což je praděpodobné.