STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z Výkonný výbor

Český Brod v sobotu otevírá zrekonstruované hřiště

26.8.2021 | rubrika: Výkonný výbor
Český Brod v sobotu otevírá zrekonstruované hřiště

Pozvánka na slavnostní otevření.

 

Fotbalový klub SK Český Brod vás srdečně vás na slavnostní otevření hlavního hřiště, které se uskuteční tuto sobotu 28. srpna 2021 od 13:00.

Je to téměř na den přesně po 40 letech - 8. srpna 1981 se slavnostně otevíralo nově vybudované hřiště na Kutilce zápasem s Viktorkou Žižkov. Nyní 28. srpna 2021 otevře Český Brod rekonstruované hřiště zápasem Gardy SK Český Brod proti gardě SK Slavia Praha. Na domácí straně do hry zasáhnou legendární fotbalisté, kteří brodským áčkem za 40 let prošli - od obou generací Šmejkalů, Milana Fukala, Tomáše Kulvajta, Riši Margoliuse, Michal Štefančika a mnoha dalších. Na straně Slavie Jaroslav Šilhavý, Ivo Ulich, Adam Petrouš, David Kalivoda a mnoho dalších hvězd Slavie.

Od 15:00 v rámci doprovodného programu sehrají zápas českobrodské budoucí fotbalové hvězdy –přípravky, uskuteční se dovednostní soutěže pro diváky, proběhne autogramiáda, děti si pohrají v dětském koutku.

Od 17:00 sehraje mistrovské divizní utkání A tým Českého Brodu proti Neratovicím. Před zápasem se slavnostně klub slavnostně rozloučí se třemi svými osobnostmi – Tomášem Hrdličkou, Standou Lindauerem a Jirkou Kafkou.

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU