Ondrášovka1FUMBISport investAGRO CSLionsportRojaplastJapstenAPESLABUR s.r.o.Kralicek etiketyFolspol4goalsKeepersportNárodní dům na Vinohradech
Ondrasovka2FUMBISport investAGRO CSAdidasPloty HoloubekHondlDasko stavebniny3D expresXL toneryXLZidleAVH KladnoMarbax timeNárodní dům na Vinohradech

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU
« více článků z Disciplinární komise

Brankářský trénink naživo s Patrikem Le Giangem

05.5.2020 | rubrika: Disciplinární komise
Brankářský trénink naživo s Patrikem Le Giangem

Další zajímavý online trénink s hvězdou přináší projekt Zatrénuj si s ligoušem. Je speciálně věnován tréninku brankářů a ve středu 6. května ho povede ze streamu naživo brankář pražských Bohemians 1905 Patrik Le Giang.

Projekt Fotbal na jedné lodi dostává větší rozměr. Středočeský krajský fotbalový svaz v něm ve spolupráci s osobnostmi českého fotbalu a také regionálním Deníkem nabízí od začátku pandemie zábavná videa pro hráče všech kategorií, aby se v době nechtěného volna zabavili a zkusili zlepšit. Teď přichází se živými tréninky s trojicí známých person. První byl sobotní s ex-koučem Sparty Jiřím Saňákem, druhý s brankářem Bohemians 1905 Patrikem Le Giangem následuje ve středu 6. května a a připravuje se ještě jeden s míčovým kouzelníkem Janem Weberem. To vše pod názvem Zatrénuj si s ligoušem!

Sobotní trénink s Jiřím Saňákem mladé fotbalisty zaujal, zhlédlo ho šest tisíc lidí. „To je číslo, které hodně překonalo naše odhady,“ je rád Petr Blažej, člen VV SKFS, prvoligový rozhodčí a předseda OFS Kladno.

Nyní se chystá středeční trénink s brankářem Bohemians 1905 Patrikem le Giangem. Projekt Zatrénuj si s ligoušem totiž spolupořádá také Brankářská akademie SKFS, s níž Le Giang úzce spolupracuje. Trénink zaměřený na přípravu mladých brankářů začne ve středu 6. května přesně v 17.30 hodin. https://www.facebook.com/events/531637344193722/

„Na všechny se velmi těším!“ říká v pozvánkovém videovstupu Patrik Le Giang a doplňuje, že zúčastnění si mají připravit jen míč nebo tenisák a ručník nebo kuchyňskou utěrku. S tím si vystačíme,  navíc není třeba jít ven, klidně můžete být v obývacím pokoji,“ doplňuje slovenský gólman s vietnamskými kořeny.  

Poslední online trénink naplánoval Středočeský fotbalový svaz s mistrem světa ve freestyle footbagu, míčovým mágem Janem Weberem, konat se bude o víkendu a podrobnosti brzy přinese i oficiální web Středočeského fotbalového svazu. 

 

AKTUALITY

KALENDÁŘ

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU