Středočeský krajOndrášovkaProdietMetaMuscleRojaplast3D expresKeepersportinreach4goalsJapstenStreampunkKralicek etiketySLABUR s.r.o.
Středočeský krajLion sportSport investAGRO CSMarbax timeAVH KladnoXL toneryITTecXLZidleHondlAuto DvořákNárodní dům na VinohradechDasko stavebniny

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

Středočeský krajský fotbalový svaz OFICIÁLNÍ PORTÁL FOTBALOVÉHO SVAZU

CBFS

Společnost Central Bohemia Football Sponsoring, s.r.o.  (CBFS, s.r.o.) vlastní exkluzivní práva k nabídce partnerství v oblasti fotbalu v soutěžích řízených Středočeským krajským fotbalovým svazem (SKFS). V rámci všech krajských uspořádání  představuje středočeský kraj  největší fotbalový region v České republice zahrnující stovky klubů a družstev, desetitisíce hráčů, rozhodčích, trenérů a funkcionářů.

Tato partnerství se týkají propagace jednotlivých komerčních subjektů v rámci soutěží a turnajů organizovaných pod hlavičkou či patronátem SKFS, případně ve spolupráci s jednotlivými OFS a kluby.  Společnosti, které uzavřou toto partnerství, budou dále propagovány díky marketingovým nástrojům, které má společnost CBFS  s.r.o.  k dispozici.  Získané prostředky budou použity na rozvoj a podporu fotbalu ve Středočeském kraji.

Kliknutím myši zde přejdete na stránky CBFS s.r.o.

AKTUALITY

KALENDÁŘ

Fortuna logo male zelene pozadi leve
Fortuna logo male zelene pozadi prave

  COPYRIGHT © 2014 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

OFICIÁLNÍ PORTÁL STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO FOTBALOVÉHO SVAZU